Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Zvýšte si výkon vášho telefónu pomocou aplikácie Android Booster!

android booster aplikacia

 

Android Booster je veľmi užitočná aplikácia, vďaka ktorej bude váš smartphone rýchly ako nový. Táto aplikácia na optimalizáciu androida obsahuje task killer, uninstaller, battery booster a aj ďalšie veci, pritom zaberá len 1,56 MB.

Prvá vec, ktorá sa vám objaví pri spustení aplikácie je prvá karta – Overview.

android booster overview uvodna obrazovka

Na vrchu je hodnotenie telefónu, v akom je stave maximálne piatimi hviezdičkami. Hneď pod hodnotením nájdete optimalizačné tlačítko. Akciu po jeho stlačení si môžete nastaviť, predvolená akcia vypne všetky aplikácie bežiace na pozadí, wifi, bluetooth. Ďalšou vecou, ktorú vám prehľad ukáže, je využitá pamäť, dátový tok a aktuálny stav nabitia batérie. Pri dátovom toku si najprv nastavíte, aký máte mesačný dátový paušál a aplikácia vám ukáže koľko ste z neho už využili. Ak sa budete blížiť k prekročeniu, aplikácia zobrazí varovnú hlášku. Pri batérii sa nezobrazí len presný percentuálny stav batérie, ale aj koľko batéria ešte vydrží pri telefonovaní, počúvaní hudby, surfovaní po internete alebo pozeraní filmov.

android booster utilities

Na druhej karte – utilities nájdete kopec užitočných nástrojov, ktoré určite máte, ale vďaka Android Boosteru ich budete mať pokope a ušetríte aj miesto v telefóne. Android booster obsahuje: 

Task Manager – klasický task killer, zobrazí bežiace aplikácie a môže ich vypnúť.

task manager android booster

Network – Zobrazí váš dátový paušál, koľko dát ste preniesli cez wifi a GPRS a bežiace     aplikácie, ktoré sa môžu pripojiť na internet

network manager android booster

Power Manager – Zobrazí koľko batérie využiva displej, sieť a aplikácie, niekoľko rád pre dlhšiu životnosť batérie

power manager android booster

Application Manager – Zobrazí všetky aplikácie a umožní ich odinštalovať, spustiť, zobraziť bližšie informácie alebo vytvoriť skratku.

application manager android booster

File Manager – Umožní pracovať s aplikáciami na pamäťovej karte – kopírovať, mazať, premenovať, vystrihnúť, zdielať alebo vytvoriť nový priečinok.

file manager android booster

Call/SMS Manager – V prípade záujmu o túto časť výbavy ju potrebné si ju stiahnuť z Android Marketu, no podľa mňa je veľmi užitočná. Ak vás otravujú smsky o rôznych súťažiach a pod. môžete si ich dať do blacklistu a keď takáto sms príde, mobil vás na ňu neupozorní, ani sa nezobrazí v správach, zobrazí sa len v blocked SMS. Máte niekoho s kým si píšete intímne veci a nechcete aby si vaše smsky niekto čítal? Jednoducho si tú osobu pridáte do private space a smsky sa budú dať prečítať len po napísaní hesla – na túto funkciu potrebujete call/sms manager prémium. Ak sa s niekým nechcete rozprávať, môžete si danú osobu tiež pridať do blacklistu a nebude sa vám môcť dovolať. Keď už sa s ním udobríte môžete ho z blacklistu odobrať. Ďalej môžete cez backup zálohovať svoje kontakty, no na zálohovanie potrebujete účet na Net Quin – registrácia sa nachádza pri zálohovaní.

call sms manager android booster

Cez private eraser si môžete zmazať svoju históriu hovorov. V call/SMS manažéri sa nachádza aj dashboard, ktorý vám zobrazuje koľko máte zablokovaných hovorov a smsiek, či máte aktivovaný private space, či máte zálohované kontakty a či máte nainštalovaný anti-vírusový software.

Na tretej karte – My NetQuin nájdete ďalšie aplikácie od týchto vývojárov, možnosť nasledovať ich na facebooku alebo pridať sa do ich skupiny na facebooku.

my netquin android booster

Štvrtá karta – Settings – v nastaveniach nájdete nastavovanie dátového paušálu, nastavenia optimizácie alebo nastavenia upozornení. 

android booster settings

Veľkým bonusom tejto aplikácie je, že má aj svoj widget, ktorý zobrazuje aktuálny stav batérie, hodnotenie, využívanie pamäte, ram, máte po ruke task killer, zapínanie wifi, bluetooth, GPRS alebo ním spustíte Android Booster. 

instalacia android booster

android booster qr kod

android-sk [Radovan Littva]

Prečítajte si viac!

CyanogenMOD 7 ROM už aj pre HTC Sensation [VIDEO]
BootManager vám umožní nainštalovať až 5 ROM na jedno zariadenie
Androidbazár – nová sekcia na našej stránke!
3 cloudové služby pre Android – Chrome to Phone, Bookmarks to desktop a Cloud 2 SMS
8 aplikácií na telefonovanie zdarma pre systém Android

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *