Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Zmeny na serveri android-sk

logo androidPravdepodobne ste si už všimli zmenu dizajnu, ktorou nedávno prešiel server android-sk.sk. V zmenách pokračujeme – asi najdôležitejšou, ktorú zaregistujete už v nasledovných dňoch bude zmena informačného servisu a v podstate celkového zamerania servera.

Doteraz som sa snažil aspoň čiastočne pokryť množstvo informácií, ktoré sa nachádzajú na zahraničných serveroch, zaoberajúcich sa systémom Android. Ako Android rastie, informácií je čoraz viac a pokryť ich všetky jednotlivými článkami znamená venovať množstvo času už raz napísaným veciam. Preto som sa rozhodol poskytovať čitateľom servera android-sk.sk informačný servis každý deň (prípadne každý druhý deň), kde bude v krátkosti zhrnuté, čo sa vo svete okolo androida udialo, spolu s odkazmi na stránky, ktoré sa daným témam venujú (z prevažnej väčšiny po anglicky písané stránky).

Táto zmena bude vyvážená autorskými článkami napísanými ľuďmi, ktorí spolupracujú pri vytváraní nášho servera. Budú sa týkať aplikácií, recenzií smartfónov, návodov, slovenských špecifík, rozhovorov so slovenskými vývojármi, atď.

Budúcnosť ukáže, nakoľko túto zmenu príjmete a koľkí z vás sa pritom naučia po anglicky :).

Dúfam, že nám zachováte vašu priazeň a android-sk sa stane serverom, kde sa budete radi vracať kvôli informáciám, ktoré vám priblížia svet Androida.

 

admin android-sk.sk

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *