Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Zaznačte si do kalendára dva dátumy: Facebook aj Samsung chystajú niečo veľké

pozvanky samsung a facebook

3. a 8. novembra sa chystajú tlačové konferencie spoločností Facebook a Samsung, na ktorých by mali uviesť svoje novinky. 3. novembra (v stredu) sa chystá tlačová konferencia spoločnosti Facebook a 8. novembra (v pondelok) zas tlačová konferencia Samsungu.

pozvanka na tlačovku Facebook

Facebook pripravuje niečo v spojení so sociálnymi sieťami a mobilnými zariadeniami. Spoločnosť začala rozposielať pozvánky pre akciu zameranú na mobilnú komunikáciu, ktorá sa bude konať 3. novembra (v stredu) v ich sídle v Palo Alto, Calif.

Môže sa jednať o prepracovanú mobilnú stránku pre milióny používateľov Facebooku, hovorí sa tiež o platforme Deals, ktorá spustí promo akciu, ak používateľ dosiahne určitý počet priateľov, šuškalo sa o spolupráci s výrobcami mobilných zariadení pri výrobe Facebook phone (hovorca Facebooku ich vyvrátil tvrdením, že "telefóny nie sú to, čím sa zaoberajú"). V každom prípade viac než 150 miliónov z 500 miliónov aktívnych používateľov Facebooku pristupuje k Facebooku zo svojho mobilnóho telefónu. Bude preto zaujímavé, čo Facebook svojim používateľom ponúkne.

pozvánka na tlačovú konferenciu Samsung

Samsung rozoslal pozvánky vybraným novinárom na akciu v New Yorku na 8. novembra. Pravdepodobne uvedie nové zariadenie s Androidom – a pravdepodobne to bude prvé zariadenie so systémom Android 2.3 – Gingerbread.

Na pozvánke nie je naznačené, o aké zariadenie sa bude jednať, či to bude smartfón alebo niečo iné, ale pravdepodobne to bude nové zariadenie s nálepkou Google experience.

Gingerbread by mal priniesť vynovené používateľské rozhranie; množstvo majiteľov telefónov s Androidom sa právom pýta, či je potrebné, aby výrobcovia používali prispôsobené používateľské rozhranie ako napríklad HTC Sense, Motorola Motoblur alebo Samsung TouchWiz, ktoré spôsobujú meškania aktualizácií systému Android (viď napr. sériu XPERIA X10 od Sony Ericsson s ročným čakaním na aktualizáciu). Bude tento problém tiež témou tlačovky? Uvidíme.

O výsledkoch oboch tlačoviek vás budeme čo najskôr informovať, takže klikajte na android-sk :).

via phandroid a androidguys

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *