Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

V Južnej Kórei je dostupný ďalší telefón s 1,5 GHz procesorom – TAKE Janus KM-S200

take janus km-s200 1,5 ghz procesor android

Južná Kórea môže byť na seba hrdá čo sa týka výroby elektronických zariadení. Je domovom Samsungu, svetového lídra vývoja telefónov a tabletov s Androidom. Tiež je jednou z najrozvinutejších krajín na svete. Preto nie je žiadnym prekvapením, že už je na trhu konkurencia len pre nedávno vydaný Galaxy S II a HTC Sensation.

TAKE Janus KM-S200 je telefónom ponúkaným kórejskou telekomunikačnou spoločnosťou KT Telecom. Dizajn má podobný s Galaxy S a má v sebe zabudovaný 1,5 GHz dvojjadrový procesor (podobne ako Pantech Vega Racer, ktorý sa tiež bude predávať v Južnej Kórei). Okrem toho má 1GB RAM, 4,3 palcový qHD displej s rozlíšením 960×540 pixelov, nahrávanie HD videa 1080p, 8 megapixelovú kameru a integrovaný DMB-TV tuner.

Okrem toho je v TAKE Janus 16GB vnútornej pamäte, ktorá sa dá rozšíriť cez microSD kartu. Na prednej strane telefónu je 1,3 megapixelová kamera, má zabudované Wi-Fi, Bluetooth, GPS modul a HSPA mobilnú konektivitu. Na telefóne si dokonca môžete rozdeliť obrazovku, takže sa dá pozerať TV a napríklad kontrolovať tweety od priateľov.

Čo si myslíte, kedy sa takéto telefóny začnú predávať aj na Slovensku?

zdroj: androidauthority

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *