Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Tablet HTC Puccini bude mať zabudovaný dvojjadrový procesor Snapdragon od Qualcommu

htc puccini snapdragon android

HTC Puccini je novým tabletom od HTC, ktorý bude mať v sebe zabudovaný dvojjadrový procesor Qualcomm MSM8660 Snapdragon a operačný systém Android Honeycomb.

Dvojjadrový Snapdragon od Qulacomu bolo možné po prvý raz vidieť v januári na výstave CES v tomto roku, ale odvtedy sa neukázal v žiadnom telefóne či tablete. Tegra 2 od NVIDIA zatiaľ valcuje a je prakticky v každom lepšom novom zariadení so systémom Android. Akonáhle začnú prichádzať na trh zariadenia s dvojjadrovým MSM8660, bude NVIDIA pripravená uviesť na trh platformu Tegra 3.

1,5 GHz dvojjadrový Snapdragon podľa výsledkov benchmarkov bez problémov prevalcuje Tegru 2. Bude však stačiť aj na nové procesory od NVIDIE?

Čínsky blog 911HTC.com priniesol tiež screenshot ako bude vyzerať Honeycomb na HTC Puccini s nadstavbou HTC Sense. Ten sa výrazne odlišuje od klasického GUI Honeycombu, čo môže skôr používateľov a budúcich zákazníkov skôr sklamať.

Zdá sa, že sa môžeme pripraviť na horúcu jeseň – útok Qualcommu s 1,5 GHz dvojjadrovým procesorom a spätný útok NVIDIE s Tegrou 3 – víťazmi budú najmä používatelia systému Android.

zdroj: androidandme

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *