Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

T-Mobile a Sygic ponúkajú k Samsung Galaxy S a Galaxy Tab navigáciu zdarma

sygic t-mobile navigácia samsung galaxy s tab

Spoločnosť Slovak Telekom pre služby T-Mobile a spoločnosť Sygic pripravili novoročnú akciu, v rámci ktorej bude ku všetkým telefónom Samsung Galaxy S a tabletom Samsung Galaxy Tab ponúkaný v balení kupón pre navigáciu Sygic Aura.

Po stiahnutí aplikácie Sygic Aura z Android Market a po nainštalovaní si ju môžete aktivovať prostredníctvom kupónu a tiež si zdarma stiahnuť mapy Slovenska, Českej republiky, Rakúska a Maďarska.

 

Tlačová správa:

"Sygic a T-Mobile: navigácia zdarma pre Samsung Galaxy S a Samsung Galaxy Tab

K telefónu Samsung Galaxy S a tabletu Samsung Galaxy Tab pribaľuje T-Mobile až do vypredania zásob GPS navigácie Sygic Aura GPS Navigation úplne zdarma.

Sygic na Samsungoch od T-Mobile

V rámci novoročnej akcie obdržia zákazníci spoločnosti Slovak Telekom pre služby T-Mobile ku všetkým telefónom Samsung Galaxy S a Samsung Galaxy Tab kupón na navigáciu Sygic Aura GPS Navigation v balení. Kupón im umožní bezplatnú inštaláciu navigačného programu Sygic z elektronického obchodu Android Market, dostupného priamo z ich telefónu či tabletu, a platí tiež na bezplatné stiahnutie máp Slovenska, Českej Republiky, Rakúska a Maďarska.

Sygic Aura GPS Navigation je offline navigácia určená pre automobily a chodcov. Mapové podklady je potrebné pred prvým použitím stiahnuť prostredníctvom pripojenia do internetu (WiFi, 3G), neskôr budú automaticky načítané z internej pamäte alebo pamäťovej karty zariadenia. Navigácia obsahuje 3D mapy terénu a budov, vypočíta najrýchlejšiu trasu, obsahuje turn-by-turn funkcie, ovládanie programu a hlasové povely v slovenčine, asistenciu radenia do jazdných pruhov, cestné naveste, rychlostné výstrahy a bezpečnostné kamery.

Inštalácia navigácie – stručný návod:

  • Otvorte Android Market vo Vašom telefóne.
  • Vyhľadajte “Sygic” a nainštalujte aplikáciu Aura GPS Navigation.
  • V aplikácii Aura Downloader vyberte mapy, ktore máte k dispozícii zdarma: Slovenská Republika, Česká Republika, Rakúsko, Maďarsko.
  • V aplikacii Aura choďte do „Nastavenia“ a zadaním produktového kódu z priloženého kupónu aktivujte Váš produkt."

zrdroj: TS od spoločnosti Sygic

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *