Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Sygic Aura – 3D navigácia od slovenských vývojárov

sygic logoŽijeme v časoch, keď spoločnosti začali ponúkať gps navigácie pre smartfóny na stiahnutie zdarma. Ako sa budú brániť tie, ktoré si za navigáciu dajú zaplatiť? Slovenská spoločnosť Sygic útočí Aurou.

Čím sa Aura odlišuje od bežnej gps navigácie? Je 3D, spája v sebe navigáciu pre autá a pre chodcov a nevyhýba sa ani sociálnym sieťam. Okrem 3D navigácie bude Aura obsahovať zoznam kontaktov s možnosťou telefonovania. Používatelia budú môcť zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými používateľmi Aury napr. pri hodnotení lokálnej reštaurácie.

Na to, aby ste sa dostali do cieľa svojej cesty nepotrebujete internetové pripojenie. Ak sa však pripojíte, budete môcť chatovať so svojimi priateľmi, vidieť ich polohu a status, zdieľať polohu vybranej lokácie a pozrieť si predpoveď počasia alebo dopravné informácie.

sygic aura

"Náš sen vytvoriť Auru sa stal skutočnosťou – tri roky vývoja vyústili do produktu, ktorý sa úplne odlišuje od ostatných na trhu" povedal Michal Stencl, predseda predstavenstva spoločnosti Sygic. "Sme šťastní, že to môžme povedať tu a teraz, vo svete, ktorý sa pýta: "Aká je budúcnosť LBS (location-based services pozn. autora)?". Pevne veríme, že je ňou Aura – jeden nástroj kombinujúci navigáciu pre chodcov a vodičov, ktorý nám dodá množstvo informácií o mestách: kam ísť, kde pobudnúť a kde sa stretnúť. S Aurou sa nestratíte, či ste na cestách autom, alebo pešo, s informáciami ktoré potrebujete neustále k dispozícii, bez mobilného pripojenia. Jazdi, prechádzaj sa a stretávaj – Aura ponúka všetko v jednom balíku."

Aura bude dostupná pre novú generáciu smatfónov – samozrejme pre Android, ale aj iPhone a Windows Phone 7. Zatiaľ nie je zverejnená dostupnosť pre iné platformy.

sygic aura screenshot

sygic aura screenshot

sygic aura screenshot

sygic aura screenshot

sygic aura screenshot

 

zdroj: sygic

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *