Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Súťaž s HTC o najlepšiu aplikáciu pre systém Android sa predlžuje

htc súťaž

Spoločnosť HTC rozhodla v utorok o predĺžení vyhlásenej vývojárskej súťaže zameranej na aplikácie pre mobilnú platformu Google Android. Aplikácie tak budú môcť vývojári zasielať až do 31. augusta tohto roku. Po tomto dátume budú následne vyhodnotené verejnosťou a odbornou porotou. Všetky aplikácie, ktoré vývojári poslali do súťaže, si môžu záujemcovia zadarmo stiahnuť  a bezplatne ich používať.

 „Súťaž predlžujeme o ďalší mesiac. Našim začínajúcim, aj pokročilým programátorom tak chceme dať dostatok času, aby do súťaže zapojili svoje najlepšie projekty. Zvýšia tým totiž nielen svoju šancu na výhru, ale zároveň aj šancu zabodovať u porotcov súťaže,“ povedala Claudia Petöová zo zastúpenia spoločnosti HTC na Slovensku. „Uvedomujeme si, že leto je dovolenkovou sezónou nielen pre pokročilých developerov aplikácií, ale aj študentov škôl. Našim cieľom je zapojiť do súťaže čo najviac ľudí z vývojárskej komunity,“  doplnila Claudia Petöová zo spoločnosti HTC.

Všetky aplikácie sú k dispozícii na stiahnutie na oficiálnej internetovej stránke www.htcandroidsutaz.sk. Ich používatelia tu môžu hlasovať za svojho favorita a tiež sťahovať  programy na vlastné použitie. Naopak vývojári môžu na stránke nájsť akékoľvek zdroje, programy a návody, ktoré potrebujú pre rýchlu a efektívnu tvorbu svojho softvéru vrátane kompletných podmienok súťaže.

Vyhrať môžu vývojári aj hlasujúci
Vyhodnotenie najlepších aplikácií bude mať na starosti odborná porota. Tá bude vo svojom hodnotení klásť dôraz predovšetkým na funkčnosť, nápaditosť, praktický prínos a spracovanie aplikácie. Do súťaže sa môže svojim hlasovaním o najlepšiu aplikáciu zapojiť aj verejnosť. Prví traja finalisti, ktorých vyberie odborná porota a víťaz vybraný hodnotením verejnosti získajú okrem finančnej prémie, aj smartfón HTC Desire, ktorý je kombináciou najnovšej mobilnej technológie a je určený nielen pre manažérov, ale aj pre každodennú komunikáciu s priateľmi a prácu s multimédiami. HTC Desire je tiež pripravený pre päť náhodne vylosovaných hlasujúcich o najlepšiu aplikáciu.

Viac informácií o súťaži nájdete na oficiálnych stránkach www.htcandroidsutaz.sk a aktuálne dianie aj na sociálnej sieti Facebook pod názvom „HTC Android Súťaž“.

 

Tlačová správa

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *