Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Sony ohlásilo prvé televízory s Google TV

Sony Google TV

Spoločnosť Sony oficiálne ohlásila prvé televízory s Google TV. Prvým v rade je highendový model GT1 Sony Internet TV, ktorý má uhlopriečku 46 palcov. Sony Google TV je prvou TV so schopnosťou inštalácie aplikácií, pozeraním HDTV a prehliadaním internetu s operačným systémom Android.

TV má zabudovaný internetový prehliadač Google Chrome a všetko beži na procesore Intel Atom. Model GT1 sa bude predávať za 1399 dolárov a prichádza s diaľkovým ovládaním, ktoré má v sebe zabudovanú QWERTY klávesnicu s integrovanou optickou myškou. Tv však budete môcť ovládať aj prostredníctvom niektorých smartfónov so systémom Android, po stiahnutí aplikácie na to určenej. TV obsahuje 4 HDMI porty, 4 USB porty a má tiež zabudovanú WiFi konektivitu. Sony ohlásilo spolu až 4 TV s Androidom, v rozpätí uhlopriečok od 24 palcov až po 46 palcov, s najnižšou cenou 599,99 dolárov.

sony google tv

Sony Google TV budú mať predinštalovné nasledovné aplikácie: Netflix, CNBC, Napster, Pandora a Sony Qriocity VOD prehrávač. Ak sa chcete bližšie pozrieť na to, o čom vlastne Google TV je, môžete prejsť na stránku Google TV alebo na nasledujúcom videu:

 

android-sk

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *