Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Sony Ericsson XPERIA Play a Arc budú budúci týždeň aktualizované na Android 2.3.3

sony ericsson xperia play arc android aktualizacia

Pamätáte si ešte, ako dlho trvalo, kým Sony Ericsson aktualizal rad XPERIA X10? Kto by na to mohol zabudnúť :). Odvtedy sa o Sony Ericsson tradovalo, že im vývoj smartfónu trvá kratšie, ako dodať na neho aktualizáciu. Pri Sony Ericsson XPERIA Play a Arc sa postoj Sony Ericssonu zmenil a oficiálnu aktulaizáciu na Android 2.3.3 prinášajú ako jeden z prvých výrobcov.

Play a Arc by mali byť na systém Android 2.3.3 aktualizované už budúci týždeň. Okrem aktualizácie sa do telefónov dostane aj Facebook – tzv. Facebook inside XPERIA. Používatelia tým získajú množstvo funkcií – napríklad aktualizácia svojej facebookovskej stránky s hudbou, ktorú práve prehrávate na telefóne. To isté platí aj o fotografiách, ktoré budú buď v telefóne alebo na Facebooku – budete si ich môcť stiahnuť alebo uploadnúť priamo z telefónu. Synchronizovať sa bude aj Facebook kalendár s Google kalendárom.

sony ericsson xperia play arc android facebook

Podľa Calum MacDougalla zo Sony Ericsson, Facebook inside XPERIA nechce urobiť zo smartfónov Facbeook telefóny, ale len rozšíriť funkčnosť telefónov o funkcie Facebooku. Ktovie, možno jedného dňa nebudeme svoje Android telefóny synchronizovať s Google účtom ale práve s Facebookom.

zdroj: androidcommunity

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *