Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Sony Ericsson XPERIA X10 (video)

sony ericsson xperia x10Smartfón s Androidom od Sony Ericsson je tu – volá sa XPERIA X10, má krásne grafické rozhranie, rýchly procesor, 8 megapixelový fotoaparát a na trh sa dostane začiatkom budúceho roka v Európe.

X10 bude mať systém Android 1.6, jej grafické rozhranie (Rachael) sa však bude od pôvodného riadne líšiť. Displej bude 4 palcový dotykový WVGA, s rozlíšením 480 x 854 pixelov, procesor 1GHz Qualcomm Snapdragon, vnútorná pamäť 1GB, slot na pamäťové karty microSD s 8GB kartou v balení. Fotoaparát má 8,1 megapixelov a 16x digitálny zoom, autofokus, rozpoznávanie tváre, geotagging, stabilizátor obrázka/videa a nahrávanie videa.

Ostatné funkcie zahŕňajú 3,5 mm audiojack, stereo Bluetooth s A2DP, WiFi, A-GPS, multimediálny prehrávač, autorotáciu a ovládanie gestami.

XPERIA X10 má dve nové funkcie v používateľskom rozhraní – Timescape a Mediascape. Timescape je aplikácia, ktorá riadi všetku vašu komunikáciu na jednom mieste, umožňuje browsovanie na Facebooku, Twitteri, vo fotografiách a emailoch bez zmeny aplikácie. Mediascape je podobná aplikácia pre prístup k hudbe, fotografiám a videám z jedného miesta.

 

 

 

sony ericsson xperia x10

 

sony ericsson xperia x10

 

sony ericsson xperia x10

 

zdroj: Mobile Guerilla, phandroid

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *