Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Sony Ericsson posilňuje distribúciu

logo irdistributionS účinnosťou od 1. októbra 2010 sa výhradným oficiálnym distribútorom značky Sony Ericsson na slovenskom trhu stáva spoločnosť IRDistribution, s.r.o. „Od spolupráce očakávame nielen lepšie zameranie sa na distribúciu, ale aj na marketingové aktivity, ktoré by mali viesť k posilneniu našej pozície na slovenskom trhu. Trh operátorov a model našej spolupráce zostávajú touto zmenou nedotknuté,“ uviedol Milan Dzilský, key account manager Sony Ericsson.

 

Spoločnosť IRDistribution pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003 v oblasti distribúcie mobilných telefónov. Od roku 2008 je distribútorom produktov a služieb Telefonica O2 Slovakia. V rámci spoločnosti pôsobí aj retailová divízia, ktorá aktuálne prevádzkuje 8 vlastných predajní (6 z nich v sieti O2). Je výhradným dodávateľom pre viaceré elktroreťazce v SR (napr. TPD, NAY, Okay..) a autorizovaným distribútorom značiek Motorola, Samsung, LG a HTC. V roku 2009 svoje pôsobenie rozšírila aj na český trh.

„Očakávame najmä zintenzívnenie a koncentráciu marketingových aktivít zameraných na posilnenie značky na slovenskom trhu. Pripravované aktivity budú smerovať nie len na predajcov, ale aj na koncových zákazníkov,“ vyjadril sa Erik Tomčík, výkonný riaditeľ IRDistribution.

Sony Ericsson je jedným z najväčších svetových výrobcov Android smartfónov, do budúcnosti sa chystá vyrábať mobilné telefóny už len s OS Android. 

Smartfón XPERIA  X10 Mini sa stal smartfónom roka EISA. Vo svete  aj na slovenskou trhu sú mobilné telefóny Sony Ericsson veľmi obľúbené –  na Slovensku má Sony Ericsson navyše už tradične výbornú pozíciu.
 
 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *