Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Skvelá hra na dlhé chvíle – Doodle Jump

doodle jump android hra

Ak máte kamaráta, ktorý vlastní iPhone a zabáva sa na ňom aj hraním hier, určite ste ho už počuli básniť o tom, aký je Doodle Jump skvelý a teraz uvidíte prečo.

Princíp hry je veľmi jednoduchý. Zaujmete pozíciu zeleného štvornohého mimozemšťana a pokúšate sa doskákať čo najvyššie po nekonečnom kúsku papiera. No nie je to vôbec jednoduché! Skáčete totiž po platformách: zelených – statických alebo po modrých – pohyblivých. Čím budete vyššie, tým bude zelených ubúdať a modré sa budú pohybovať rýchlejšie a rýchlejšie. No to nie je všetko! V ceste nahor sa vám budú pokúšať zabrániť rôzne príšery, čierne diery alebo ufá. No nie je to len o uhýbaní sa. Na ceste nájdete tiež aj mnoho bonusov ako štíty – ktoré vás ochránia pred príšerami alebo pružiny, trampolíny, helikoptéry, rakety, ktoré vás vynesú omnoho vyššie.

doodle jump android hra

Ovládanie postavy tzv. “Doodlera”, je veľmi jedhoduché, zabezpečené akcelerometrom.  Ufá a príšery sa niekedy nebudú dať obísť a preto tu máte možnosť strieľať dotykom po displeji. Po spustení hry vás uvíta krátky tutoriál, ktorý môžete vypnúť v nastaveniach. 

Pokúšanie dostať sa čo najvyššie a nahrať čo najlepšie skóre sa často stáva návykovým, rezervujte si preto dostatok voľných chvíľ na hranie hry. Vaše skóre si môžete overiť aj na oficiálnej stránke doodle jump-u http://www.doodle-jump.com, na ktorej uvidíte najlepšie skóre týždňa, aj celkové.

doodle jump android hra

Ak vás už omrzí jednoduché prostredie zošita, môžete si vybrať aj z palety iných (v menu sa dolu nachádza kúsok akoby otrhnutého papiera, jeho posunutím sa zmení pozadia a oblečenie doodlera) a hra sa stane o niečo živšia. 

Doodle Jump sa v Android Markete nenachádza zdarma, ale kúpite si ho za veľmi priateľnú cenu 0,70€.

instalacia doodle jump android hra

doodle jump android hra qr kod

Použité zdroje: knowyourcell.com

android-sk [Radovan Littva]

 

Prečítajte si viac!

Robot CORDY – prekrásna hra! [VIDEO]
Na Androide si môžete zahrať legendárnu hru Heroes of Might and Magic 3
Gameloft prináša pre Android prvú hru s Unreal enginom – March of Heroes [VIDEO]
Modern Combat 2: Black Pegasus
Nebezpečne návyková hra Alchemy

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *