Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Shadowgun – aj kvôli tejto hre budú ľudia chcieť Tegru 3

shadowgun hra android tegra 3

Chceli by ste mobilné zariadenie, ktoré bude výkonnejšie ako dnešné netbooky (či dokonca ako niektoré notebooky)? Kal-El procesor od NVIDIA – Tegra 3 – pomaly prichádza a vývojári pre neho práve optimalizujú úžasne vyzerajúce hry. Jednou z nich je aj SHADOWGUN.

Hra je vytváraná prostredníctvom Unity, multiplatformového vývojárskeho enginu, ktorý je rovnako výkonný aj cenovo dostupný. Zatiaľ sa mobilné hry nepribližujú peckám ako Heavy Rains, Gears of War alebo Uncharted 3, ale majú na mobilné zariadenia úžasnú grafiku.

shadowgun android

SHADOWGUN kombinuje taktický boj z pohľadu tretej osoby a stanovuje nový vizuálny štandard pre mobilné zariadenia. V hre SHADOWGUN sa vžijete do roly Johna Sladea, profesionálneho nájomného zabijaka v roku 2350. Sladeova misia: chytiť Dr. Edgara Simona, renomovaného genetika a bývalého zamestnanca transgalaktickej korporácie Toltech Enterprise. Hráč musí viesť Johna Sladea pri infiltrovaní sa do horskej pevnosti Dr. Simona a bojovať s jeho osobnou armádou mutantov, kyborgov a geneticky upravených humanoidov. Používať pri tom bude množstvo zbraní, lode a pomáhať mu bude aj S.A.R.A. – Sladeov osobný android. Príbeh napísal Micah Nathan, ktorý pri vývoji hry spolupracuje so štúdiom MadFinger ako konzultant SHADOWGUN.

shadowgun android

Zdroj: phandroid

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *