Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Samsung uvedie na MWC 2011 4 nové telefóny – Galaxy Mini, Galaxy Fit, Galaxy Ace a Galaxy Gio

samsung galaxy nove smartfony mwc

Samsung ešte pred konferenciou o mobilných technológiách v Barcelone (MWC 2011) uviedol 4 novinky, určené aj pre európsky trh – Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Fit a Samsung Galaxy Gio.

Tieto telefóny nie sú high-endové zariadenia, budú dodávané so systémom Android 2.2 a mali by nastúpiť namiesto hlúpych telefónov v entry level a mid-range segmente. Zatiaľ neboli vydané žiadne oficiálne vyhlásenia o dostupnosti a cenách týchto telefónov.

Samsung Galaxy Mini

"Trendy" telefón pre mladých ľudí – bude mať 3,14 palcový QVGA displej, 600 MHz procesor. Najskôr sa asi objaví v Rusku, následne v Európe, Indii a Číne.

Samsung Galaxy Mini android

Samsung Galaxy Fit

Fit má byť zameraný na prácu a sociálne siete. Rovnako ako Mini má 600 Mhz procesor, 5 magapixelový fotoaparát a 3,31 palcový QVGA displej. Predaj by tiež mal začať v Rusku, následne by mal byť predávaný v Európe, Indii a Južnej Amerike.

Samsung Galaxy Fit Android

Samsung Galaxy Ace (už sme ho spomínali)

Na rozdiel od prvých dvoch bude mať 800 MHz procesor, 3,5 palcovú HVGA obrazovku a bude určený pre "trendy a sociálne zameraných mladých profesionálov". Podobne ako Mini, bude dostupný v Rusku, neskôr v ostatných európskych krajinách, a následne v Indii a Číne.

Samsung Galaxy Ace android

Samsung Galaxy Gio

Podobne ako Ace bude mať 800 Mhz procesor, 3,2 palcový HVGA displej, 3 megapixelový fotoaparát. Gio sa objaví v Rusku, európskych krajinách, Indii a v Číne.

Samsung Galaxy Gio

zdroj: androidguys

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *