Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

ProjectINF – prvá real-time multiplayer strieľačka pre Android [VIDEO]

project i.n.f. android hra

Chcete zastrieľať s priateľmi, ale nemáte prístup k svojej konzole? Tak Project I.N.F je tu práve pre vás.

Project I.N.F je prvá real-time multiplayer strieľačka pre operačný systém Android. Je to Player vs. Player (PvP) hra, založená na tímovej spolupráci a dobrej taktike. Skôr ako začnete hrať sa rozhodnete či budete hrať za modrý alebo červený tým. Ďalej si môžete  vybrať medzi dvomi hernými módmi na troch mapách: Capture the flag (CTF) – v tomto móde je vašou úlohou ukradnúť nepriateľskú vlajku, ktorú majú nepriatelia ukrytú na spawne (miesto kde sa nepriatelia po smrti znovu objavia) a doniesť ju na váš spawn, popritom si ale musíte strážiť vašu vlastnú vlajku. Vyhráva tím, ktorý ako prvý ukradne nepriateľskú vlajku päť krát. Druhý herný mód je Deathmatch (DM). Jeho pointa je veľmi jednoduchá. Tím, ktorý ako prvý nahromadí 100 zabití vyhráva.

project inf android hra

Project I.N.F. – Inventár

project inf android hra

Project I.N.F. – Mapy

Hra sa taktiež delí na rôzne charaktery: tichý, smrtonosný Scout, Elitný bojovník Marine, nemotorný ale zato extrémne ničivý Brute alebo najmladší prírastok do Project I.N.F rodiny Medic – veľmi dôležitý tímový spoluhráč. Každá postava má 4 špecifické schopnosti. No nie všetky sú prístupné od prvej úrovne. Na úrovni 1 má každá postava dispozícii len jednu schopnosť, na úrovni 3 sa sprístupní druhá, na úrovni 8 tretia a na úrovni 20 štvrtá, najlepšia. Každou úrovňou sa každej postave pridelí jeden bod, ktorý môžete použiť na zdokonalenie jeho pohybovej rýchlosti, sily streľby, vzdialenosti z akej dokáže strieľať, zvýšiť obranu alebo regeneráciu života. Na každej mape sa niekde pri spawne nachádza aj obchod v ktorom si môžete kúpiť trinket ktorý vám vylepší niektoré z týchto bodov. No v tomto obchode si môžete kúpiť aj lekárničky, alebo nápoje ktoré vám môžu zachrániť život.

android hra projectinf obchod

Project I.N.F. – Obchod

Ovládanie je veľmi jednoduché, dotknete sa miesta kam sa chcete pohnúť, ak chcete strieľať ťapnete na nepriateľa. V pravom hornom rohu sa nachádzajú schopnosti.

project inf android hra

Project I.N.F. – Boj

project inf android hra

Project I.N.F. – Boj

Poďme si trochu priblížiť postavy:

Scout – Jeho heslo je rýchlo dnu, rýchlo von. Scout je jednoducho povedané tichý zabijak. Scout sa veľmi rýchlo objaví, napácha škody a takisto rýchlo aj zmizne. Tu sú jeho schopnosti:

 • Sprint – Ako náhle sa táto schopnosť aktivuje scoutova rýchlosť sa na krátku dobu veľmi zvýši, čo mu pomáha rýchlo vstúpiť, alebo ujsť z nebezpečných situácií.
 • Smoke Grenade – Táto časť scoutovej výbavy je veľmi užitočná hlavne v boji proti viacerým protivníkom. Scout medzi nich hodí tento granát a zahalí nepriateľov do dymovej clony, ktorá im pomaly uberá zo života.
 • Flashbang – Akonáhle scout hodí tento granát, všetkých oslní krátky výbuch svetla, ktorý dočasne oslepí nepriateľov. Vďaka scoutovým, špeciálnym okuliarom sa nenechá oslepiť vlastnými flashmi a môže tak využiť dočasný chaos ktorý zavládne.
 • Invisibility – Keď si scout túto schopnosť aktivuje stane sa neviditeľný a môže nebadane prechádzať popri nepriateľoch. Počas neviditeľnosti môže strieľať, ale jeho útočná sila je zredukovaná.

Project I.N.F. tim

Project I.N.F. – Výber tímu

Marine – Marine je perfektne vyvážený útok aj obranu. Jednoducho obojstranný bojovník, veľmi dobrý ťahač útoku, no aj dobrý pomocník v obrane. Jeho schopnosti:

 • Shield – Po aktivácii tejto schopnosti sa mariňákovi zapne účinný štít, ktorý redukuje nepriateľskú streľbu a pomáha mu ostať dlhšie na žive.
 • Grenade – Mariňák je schopný hodiť granát medzi nepriateľov ktorý robí špinavú prácu za neho. Pri presnom hodení, uberá nepriateľovi dosť veľa života, no ak má plný život určite ho nezabije.
 • LifeSteal – Mariňák ako jediný, si môže doplniť život tým, že strieľa do protivníkov. Táto schopnosť mu určite neraz pomôže vyviaznuť z nepriaznivej situácie ako víťaz.
 • Blink – Blink je okamžitá teleportácia na nejaké miesto na obrazovke. Môže pomôcť mariňákovi ujsť alebo dolapiť unikajúceho protivníka.

Brute – Obrovský, extrémne nebezpečný, nezastaviteľný. Takto by sa dal brute charakterizovať. Vybavený obrovským guľometom, je pripravený ničiť nepriateľský tým. Brute má obrovskú útočnú silu, no za to je veľmi pomalý, ale ani to nedáva jeho protivníkom žiadnu výhodu. Jeho schopnosti:

 • Luck – Po zapnutí tejto vlastnosti je Brute schopný strieľať na kratší čas veľmi presne, s veľkou silou. 
 • Setup – Okamžite ako aktivujete túto schopnosť, Brute sa si kľakne, pripraví si svoj guľomet a začne strieľať veľký príval nábojov. Kým je táto schopnosť aktívna Brute sa nemôže hýbať.
 • Enrage – Keď si Brute aktivuje túto schopnosť, je dočasne nezraniteľný, no keď sa táto schopnosť vypne, ostane len s jedným bodom života.
 • Reflect – Táto veľmi užitočná schopnosť umožňuje odrážať časť nepriateľskej streľby späť do nepriateľa, ktorý vystrelil. 

Medic – Jediná postava ženského pohlavia v Project I.N.F tíme. Je rýchla, múdra a veľakrát zachráni tvoj život. Tu sú jej schopnosti:

 • Heal grenade – Tento granát má presne opačnú funkciu ako scoutov smoke granát. Tento granát medic hádže medzi svojich spoluhráčov a pomaly doplňuje život každému kto je v jeho dosahu.
 • Dispel grenade – Táto časť výbavy medica zasiahne celý areál. Nepriatelia nemôžu využívať svoje schopnosti, a sú tak takmer bezmocný. 
 • Blood for blood – Veľmi užitočná schopnosť ktorá medicovy môže veľmi zvýšiť útočnú silu. Čím menej života medic má, tým viac mu zvýši útočnú silu. Táto schopnosť je kľúčová pri zúfalej prestrelke. 
 • Infuse – Schopnosť, ktorá medicovi zvýši o 30% jeho pohybovú rýchlosť, silu streľby, vzdialenosť z akej dokáže strieľať, obranu a regeneráciu života.

Tejto hre by som dal len dva mínusy: Keď chcete niečo písať tak nevidíte čo sa deje. Písmo zakryje celú obrazovku tak neviete čo sa deje v hre. Neviete ani či po vás niekto strieľa. A druhé mínus – na grafike by sa ešte zišlo trochu popracovať.

Inštalácia Project I.N.F.

instalacia android hry project i.n.f.

qr kod android hry project i.n.f.

použité zdroje: revision3.com

 

Prečítajte si viac!

Google vydal hru Nexus Contraptions
Na Androide si môžete zahrať legendárnu hru Heroes of Might and Magic 3
Gameloft prináša pre Android prvú hru s Unreal enginom – March of Heroes [VIDEO]
Android hra T-Racer HD pre zariadenia s procesorom Tegra 2 – vyzerá skvele [VIDEO]
Nebezpečne návyková hra Alchemy

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.