Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Pozvánka na tretie stretnutie nadšencov Google technológií – GTUG meetup

GTUG meetup - stretnutie nadsencov Google technologii30. septembra 2010 sa uskutoční v poradí už tretie stretnutie nadšencov Google technológií. GTUG je skratka od Google Technology User Group – v preklade používateľská skupina Google technológií. Takéto skupiny sú vytvárané po celom svete a slúžia na výmenu skúseností a poznatkov medzi používateľmi a vývojármi Google technológií.

V oblasti záujmu GTUG sú prakticky všetky technológie, na ktorých Google participuje – od platformy Android cez produktové API ako napr. API YouTube a Google Calendar až po iniciatívy ako napr. OpenSocial.

Slovenská skupina GTUG bude mať už tretie stretnutie, ktorého nosnou témou je práve platforma Android. Budú predstavené nasledovné témy:

Najpopulárnejšie Android aplikácie

  • Android aplikácie od Google
  • slovenské Android aplikácie
  • Android smartfóny od HTC

Ako naprogramovať úspešnú Android aplikáciu

  • introduction platformy
  • technologický a programátorský pohľad

Čo je Android Eclair, FroYo – verzie Android OS

  • História a verzie funkcií OS Android

 

V rámci prednášky História a verzie funkcií OS Android si budú môcť účastníci stretnutia GTUG pozrieť telefóny Motorola XT720 a Sony Ericsson XPERIA X10 mini.

GTUG je pripravovaný v spolupráci s portálom mojandroid.sk a bude mať na ňom zastúpenia aj android-sk.sk – prezentáciou poslednej témy o verziách OS Android.

Stretnutie prebehne 30. septembra 2010 o 18:00 v priestoroch FIIT  (blok D, 2 posch.) Srdečne pozývame všetkých záujemcov.

Vstup na stretnutie je voľný, ale je nutné sa z kapacitných dôvodov zaregistrovať.
 
android-sk
 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *