Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Plants vs. Zombies [VIDEO]

plants vs zombies android hra

Kedysi sa stala kultovou na stolných počítacoch, dnes si ju môžeme zahrať aj na našom smartphone. Áno, reč je o hre Plants vs. Zombie, o hre kde musíte svoj domov brániť pred zombies inak vám zožerú mozog! Ak ju ešte nepoznáte, tak čítajte ďalej, pretože ak si ju raz zahráte, máte v najbližších týždňoch o zábavu postarané.

Pri prvom spustení máme na výber dva módy – adventure a quick play. Bohužiaľ quick play si môžeme zahrať až keď máme prejdený celé adventure, ktoré je dostatočne dlhé. Pozostáva z 5 fáz, kde v každej fáze máme desať levelov čiže dokopy 50 levelov! Prejdenie jedného levelu trvá cca 10 až 15 minút (okrem začiatočných) čiže dostatočne dlhý gameplay nato aby sme sa zabavili.

plants vs zombies android hra

plants vs zombies android hra

Prechádzka cez adventure pozostáva z niekoľkých prostredí – napríklad treba ochrániť dom s klasickou záhradou, v ďalšej fáze vám pribudne do záhrady aj bazén, kde treba na obranu sadiť lekná a vodné rastlinky, neskôr pribudnú nočné levely, kde sadíme huby, až sa nakoniec dostanete na strechu a tu už musíme kupovať aj kvetináče pre rastlinky.

plants vs zombies android hra

Rastlinky si kupujeme za slniečka, ktoré nám dávajú slnečnice. V noci je pre efektívnejšiu obranu výhodné použiť huby, ktoré nás nič nestoja, čím si ušetríme slniečka, aby sme si pri vzrastajúcom nápore zombies mohli zakúpiť silnejšie rastlinky. Po prejdení každých deviatich levelov príde jedna minihra – váľanie zemiakov alebo rozbíjanie krčahov, kde natrafíte buď na zombíka alebo rastlinku ktorú zasadíte.

Hru si môžete zakúpiť v Amazan App Store za 2,99 dolára.

android-sk [Lukas Budisky]

Prečítajte si viac!

Guns ´n´ Glory – Tower defence od Handy Games
Hra Arma 2: Firing Range vám umožní vyskúšať si širokú paletu zbraní [VIDEO]
Android hra T-Racer HD pre zariadenia s procesorom Tegra 2 – vyzerá skvele [VIDEO]
Trailer hry 9mm – nepripomína vám GTA? [VIDEO]
Na Androide si budeme môcť vďaka OnLive zahrať podobne kvalitné hry ako na herných konzolách [VIDEO]

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *