Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Pinball ride – jedinečný pinball

pinball ride android hra

Pýtate sa čím môže byť Pinball Ride jedinečný? Je to snáď jediný pinball s príbehom!

Pinball Ride je skutočne veľmi jedinečný a nie je to len kôli príbehu. Prvá vec, čo na vás po zapnutí aplikácie zapôsobí, je skvelá grafika a pekne spracovaná herná doska. Herný stôl stvárňuje mesto a prekážky po bokoch cesty. Príbeh je do hry zapracovaný veľmi jednoducho. Pri obyčajnom pinbale odpaľujete loptičku kde sa len dá. No v pinball ride máte vždy na stole vyznačenú nejakú prekážku, ktorú treba trafiť a otvorí sa vám nejaká epizóda v príbehu. Napríklad si otvoríte duel againts gang a budete musieť trafiť päť zvýraznených prekážok. Ak to stihnete za určený čas tak dostanete až 3,5 milióna! Ak sa vám to však nepodarí nevadí, aj tak sa odomkne ďalšia epizóda, len budete mať menej bodov.

pinball ride android hra

Po vašej ceste príbehom vám bude veľmi pomáhať skvelé miesto tzv. garáž. Tiež je zvýraznená ako epizóda príbehu, no keď sa vám do nej podarí trafiť získate nejaký skvelý bonus. Napríklad airbag – zatvorí medzeru medzi pálkami, čiže vám loptička nebude môcť vypadnúť, alebo multiball – Do hry sa v pustí druhá loptička a budete stíhať plhať úlohy omnoho rýchlejšie. Počas hry budete takisto dostávať rôzne achievementy čo robí hru ešte o čosi originálnejšiu a zábavnejšiu.

pinball ride android hra

Ovládanie je veľmi jednoduché. Stlačíte ľavú polovicu displeja a zdvihne sa ľavá páčka. Stlačíte pravú a zdvihne sa pravá. Veľmi jednoduché. Postupne, keď budete trochu skúsenejší určite využijete tzv. tilt – potrasiete telefónom aby ste loptičku lepšie nasmerovali na prekážku. Ak by ste ovládanie náhodou zabudli, nemusíte sa obávať, pri spustení hry sa zobrazí krátky tutoriál, ktorý si neskôr môžete vypnúť v nastaveniach. V nastaveniach môžete tiež nastaviť ako bude displej otočený: lock in portrait – na dĺžku, alebo lock in landscape – na šírku.

pinball ride android hra

No je tu aj tretia možnosť – automatic at startup, displej sa otočí tak, ako je mobil otočený pri spúšťaní aplikácie. Takže pinbalisti určite si nenechajte újsť túto jedinečnú hru! 

Pinball ride sa v android markete nenachádza zdarma ale za cenu 1,49€, ktorá je ale veľmi primeraná.

instaluj pinball ride

android-sk – Radovan Littva

Prečítajte si viac!

BBC vydalo pre Android hru Doctor Who zdarma
Skvelá hra na dlhé chvíle – Doodle Jump
Plants vs. Zombies [VIDEO]
Nájdite skryté objekty v hre Paranormal Agency [VIDEO]
Robot CORDY – prekrásna hra! [VIDEO]

androidbazar android mobily telefony tablety prislusenstvo

androbam android tricka

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *