Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Pac-man prešiel na freemium model predaja

Hra Pac-man bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1980, takže je to už pekná starina. Len pre istotu pripomeniem, že sa v nej máte žltým kolieskom v bludisku vyhýbať farebným duchom, popri tom jete malé štvorčeky, ak však zjete blikajúci kruh, farební duchovia sa premenia na modrých a za ich zjedenie získavate body.

Pacman prešiel na freemium model – v ňom si môžete stiahnuť Pacman + Tournaments zdarma z Google Play. Základná verzia hry je v nej zdarma, platiť sa bude za turnaje, v ktorých sú nové bludiská a bonusové predmety. Turnajov sa budete môcť zúčastniť, ak si zakúpite tokeny, ktoré si môžete kúpiť priamo v hre. 10 tokenov stojí 0,99 dolára, 25 tokenov 1,99 dolára, 50 tokenov 2,99 dolárov, 100 tokenov 4,99 dolárov až po 3500 tokenov za 99,99 dolárov. Okrem toho si môžete zaplatiť verziu bez reklamy – na jeden mesiac za 0,99 dolára a navždy za 4,99 dolárov.

Pac-mana ovládate potiahnutím prsta po obrazovke smerom, ktorým chcete aby išiel. Hru som hral na Nexuse 7 a ovládanie buď nebolo úplne presné alebo si naň ešte musím zvyknúť. Zopárkrát sa totiž stalo, že som neodbočil tam, kde som chcel.

inštalácia hry Pac-man + Tournamets

zdroj: androidauthority

Prečítajte si viac!

V USA je oddnes ilegálne odblokovať telefón
Google so svojimi aplikáciami kraľuje mobilnému svetu
Začala distribúcia hodiniek Pebble, ktoré komunikujú s Androidom [VIDEO]
Do skvelej hry Plague, Inc. sa dostali zombíci
Nadupaná hra Super Hexagon [VIDEO]

Zľavnené produkty v sekcii Mobilné telefóny

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *