Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Opera Mini 5 beta

opera mini logoOpera Mini 5 beta je novým prírastkom do rodiny prehliadačov internetových stránok. Nová verzia obsahuje funkcie Speed Dial, Opera Link, viacero otvorených záložiek naraz a manažéra sťahovania súborov.

Speed Dial vám umožní dostať sa k vašim obľúbeným stránkam už z prvej obrazovky. Ponúkne vám na výber deväť náhľadov stránok, ktoré si môžete editovať dlhým podržaním náhľadu stránky.

opera mini 5 beta screenshot

Opera Link vám umožní synchronizáciu záložiek medzi vaším stolovým počítačom alebo notebookom a Operou Mini 5 beta. Pri prehliadaní internetu si môžete otvoriť viacero záložiek naraz, podobne ako to poznáte napr. pri Mozilla Firefox. Záložky sa zobrazujú pod hlavným oknom stránky a sú ľahko prepínateľné.

screenshot opera mini 5 beta

Popis aplikácie

Získajte rýchlejší a efektívnejší nástroj na prehliadanie internetu. Využite naše výkonné servery, ktoré vám skomprimujú dáta až o 90%, predtým než sú zaslané do vášho telefónu, aby sa vám stránky načítali extrémne rýchlo. Opera Mini sa ľahko používa a Opera Link vám umožní synchronizáciu dát medzi vaším telefónom a počítačom. Vyskúšajte Opera Mini už dnes, je úplne zdarma.

Verzia

5.0 beta

Cena

Zdarma

Veľkosť

604.7 kB

Stránka aplikácie

http://www.opera.com/

QR kód

opera qr kód

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *