Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Oficiálna aplikácia IMDB

imdb logoSom veľkým fanúšikom filmov a seriálov a dnes ráno ma potešila správa, že vyšla oficiálna aplikácia IMDB (Internet Movie Database) pre zariadenia s Androidom. Aplikácia je rozdelená do troch základných oblastí – Filmy, Televízia a Ľudia. Zatiaľ defaultne ponúka nastavenia len pre niekoľko krajín.

Na titulnej obrazovke máte zobrazené najpopulárnejšie tituly na imdb a pod tým sú shows, očakávané tituly, štatistiky návštevnosti filmov, MOVIEmeter, 250 najlepších filmov, najhorších 100 filmov, populárne filmy podľa žánru, najnovšie filmy na DVD a Blu-ray diskoch, víťazi v kategórii najlepších filmov.

imdb movies

Pri časti Televízia máte zobrazené najpopulárnejšie tituly v televízii a televízny program na dnes (pre používateľov v US).

imdb tv

V časti Ľudia máte zobrazený STARmeter a môžete si tiež dať vypísať tých, ktorí boli narodení dnes.

imdb people

V ponuke si môžete pozrieť históriu aplikácie (posledné navštívené stránky seriálov a filmov), prehľadať databázu a nastaviť si základné veci v aplikácii. Môžete použiť Current Location, ktorá aplikáciu naství podľa toho, kde sa aktuálne nachádzate, môžte si zvoliť informácie z jednej z lokálnych stránok IMDB (UK, DE, ES, FR, IT, PT), a nastaviť si tiež stránku obchodu Amazon. Okrem toho môžete ešte vymazať cahce aplikácie.

imdb ponuka

imdb settings

imdb location

imdb stránky

imdb amazon

Ak máte radi filmy a seriály, predpokladám že aplikáciu si stiahnete. Ja sa však už teraz teším na aplikáciu CSFD, ktorá dúfam že príde čoskoro.

 

android-sk via phandroid

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *