Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Obrázky telefónov LG, ktoré budú vydané do konca roka 2011

lg telefony 2011 android

LG začalo tento rok vydaním skvelých telefónov Optimus 2X, Optimus Black a Optimus 3D a očakáva sa, že do konca roka vydá niekoľko ďalších smartfónov. Okrem skutočného nasledovníka Optimus One má v pláne vydať aj high-endový smartfón s druhou generáciou displeja NOVA s jasom 1000 nitov.

Nasledujúce rendre telefónov sú urobené na základe pôvodných fotografií, ktoré však nesmeli byť uverejnené.

LG Prada K2

lg prada android k2 telefon

Tento dvojjadrový model vyzerá byť ďalšou vlajkovou loďou LG, so 4,3 palcovým NOVA LCD displejom a s hrúbkou 8,8 mm. Bude disponovať dvoma kamerami – 1,3 megapixelovou vpredu, 8 megapixelovou na zadnej strane prístroja a 16GB vnútornou pamäťou. Vnútri bude mať zabudovaný systém Android 2.3 Gingerbread, dáta do telefónu budete môcť sťahovať rýchlosťou až 21 Mbps (HSPA+).

LG Univa

lg univa android

Práve LG Univa je nasledovníkom Optimus One, (LG Optimus Two), a bude oproti One vylepšená v každom smere. Bude v nej zabudovaný 800 MHz procesor, 3,5 palcový HVGA displej a 5 megapixelová kamera. Jej hrúbka bude 11,9 mm, bude mať zabudovaný Android 2.3 Gingerbread a prinesie podporu DLNA do strednej triedy smartfónov.

LG Victor

lg victor android

So špecifikáciou ešte pred nedávnom považovanou za hig-end, LG Victor zakotví v strednej triede. Bude ho pohánať Android 2.3 Gingerbread, 1GHz jednojadrový procesor, vo výbave bude mať ďalej 3,8 palcový OLED displej s rozlíšením WVGA, 5 megapixelovú kameru (aj prednú VGA kameru). Wi-Fi 802.11 b/g/n bude podporovať DLNA a tiež Wi-Fi Direct.

LG Gelato NFC

lg gelato android

Pôvodný LG Gelato bol vydaný pod názvom Optimus Net, modelové číslo P690. Napriek tomu je v príprave aj model s NFC čipom, ktorý bude vydaný na jeseň. Bude mať 800 MHz procesor, 3,2 palcový HVGA displej, 3 megapixelovú kameru – napriek smartfónovému low-endu bude môcť vykonávať bezkontakné platobné operácie a čítať tagy.

LG E2

lg e2 android

O tomto telefóne je dostupných len málo informácií – každopádne to bude etry-level telefón. Bude mať malý QVGA displej, procesor s taktom pod 1 GHz a základnú 3 megapixelovú kameru. E2 bude typickým príkladom low-endového Android smartfónu.

zdroj: pocketnow.com

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *