Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Nová chrómovaná socha Androida v areáli Google

chrome google android

Google má novú sochu vo svojom areáli, a tá sa podstatne líši od svojich predchodcov. Nový Android, ako poznamenal Paul Wilcox z Google, je namontovaný na Building 45 – jednej z budov neďaleko centra areálu Google v Mountain View v Kalifornii.

Na rozdiel od „štandardného“ zeleného Androida je táto nová socha kovová – alebo pochrómovaná. To viedlo niektorých diskutujúcich na Wilcoxovom profile na Google+ k otázke, či je nová socha narážkou na novú verziu Androida alebo na možné spojenie Chrome-Android, ale sám Wilcox tieto dohady vyvracia v komentári.

„Nie som kóder, som človek, ktorý komunikuje s užívateľmi o Androide a posúva spätnú väzbu produktovému tímu. Aby bolo jasné, tento príspevok je trošku potmehúdsky a nie je žiadnym záludným ohlásením novej verzie Androida. Je len oznamom o novej soche,“ napísal.

Google je známy tým, že pri uvedení novej verzie vždy postaví novú sochu Androida. Popri zelenej soche robota už má spoločnosť sochu perníkového mužíčka (Gingerbread), kúska včelieho plástu (Honeycomb), ruskej zmrzliny (Ice Cream Sandwich) či zopár želé cukríkov (Jelly Bean).

zdroj: mashable

Prečítajte si viac!

V USA je oddnes ilegálne odblokovať telefón
Google so svojimi aplikáciami kraľuje mobilnému svetu
Začala distribúcia hodiniek Pebble, ktoré komunikujú s Androidom [VIDEO]
Do skvelej hry Plague, Inc. sa dostali zombíci
Nadupaná hra Super Hexagon [VIDEO]

Zľavnené produkty v sekcii Mobilné telefóny

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *