Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Nechajte si vyskladať telefón s Androidom podľa vašich požiadaviek – Synapsy One

synapse one title

Rozmýšľali ste niekedy o vystavaní vlastného telefónu s Androidom v konfigurácii ktorú by ste sami chceli? Možno sa vám už čoskoro splnia vaše sny – existuje totiž nemecká spoločnosť Synapse, ktorá práve takúto službu poskytuje. Bohužiaľ stránka spoločnosti aktuálne zaznamenáva obrovský nápor a je tým pádom nedostupná, takže neviem, či si budeme môsť telefón objednať aj zo Slovenska. Telefóny by mali začať posielať na začiatku roka 2011.

Čo všetko si teda môžete nakonfigurovať? Je toho naozaj dosť. "Synapse-One" na prvý pohľad vyzerá vcelku lacno v porovnaní s tým, čo by ste si zaplatili, keby ste si telefón chceli vyskladať sami. Môžete si vybrať z rôznych alternatív – či chcete 3G alebo 4G (WiMax, LTE alebo HSDPA/HSDPA+), WiFi, Bluetooth, typ fotoaparátu, či chcete aj prednú kameru, multimediálne možnosti, TV, pamäť, typ tlačidiel, typ batérie a farbu telefónu. Telefóny majú nainštalovaný operačný systém Android 2.2.

TIP: Diskutujte o téme na androidforum.sk – Vyskladajte si android telefón s vlastnou konfiguráciou

Zatiaľ čo základná konfigurácia je bez ďalších nákladov, za všetky upgrady si priplatíte – čo môže po spočítaní viesť k relatívne vysokej cene. Napísal som relatívne – napr. za 544 € som si vyskladal telefón, ktorý v technických parametroch predstihuje všetky aktuálne telefóny s Androidom. Základ stojí 299 € a zvyšok sú pripočítané príplatky za upgrady.

Synapse One

Na stránke http://synapsephones.uservoice.com/forums/56090-general môžu ľudia zadávať svoje nápady, aké ďalšie možnosti by chceli vidieť v ponuke.

Stránka spoločnosti Synapse

Zatiaľ nie sú žiadne správy od ľudí, ktorí službu vyskúšali – akonáhle budeme vedieť viac o kvalite tejto skladačky,  dáme vám vedieť. Zatiaľ si môžete v duchu stavať android telefón vašich snov. Na nasledujúcom obrázku si môžete pozrieť celú konfiguráciu aj s cenami za upgrady – obrázok zobrazíte v pôvodnej veľkosti po kliknutí naň.

synapse one konfiguracia

 

via droidgamers a engadget

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *