Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Nástupca legendárnej G1: T-Mobile myTouch 3G Slide

screenshot t-mobile myTouch 3G slideT-Mobile oficiálne uviedol ďalšie zariadenie so systémom Android, myTouch 3G Slide. Čo môžeme čakať od priameho nástupcu prvého android telefónu, čím sa odlíši od ostatných zariadení na trhu a čo nového prinesie? V článku prinášame prvý pohľad na novinku.

Hardvér neprináša nič revolučného, disponuje 5 megapixelovým fotoaparátom, 3,4 palcovým dotykovým displejom a vysúvacou klávesnicou. Pri konektivite sa dočkáme rýchlosti až 7,2 Mbit/s (HSPA). Podľa informácií, ktoré prenikli na verejnosť, by mal mať procesor ARM s taktom 600 MHz. V telefóne bude prispôsobený systém Android 2.1 s viacerými novinkami:

Faves Gallery – umožňuje zoskupenie 20 najobľúbenejších kontaktov na jednom mieste vrátane všetkej komunikácie (volania, textové správy, instant messaging, sociálne siete, atď.) – služba pripomína funcionalitou aplikáciu Friendstream, známu z telefónov HTC

myModes – podobná funkcia ako Scenes pri používateľskom rozhraní Sense od HTC; myModes umožňuje vytvorenie rozdielnych tém s prispôsobenými ikonami, pozadím a widgetmi. Témy si budete môcť meniť buď manuálne, alebo podľa času či miesta, kde sa práve nachádzate. Napr. s nástupom víkendu vám zmiznú widgety s kalendárom a emailmi a nahradia ich widgety so sociálnymi sieťami, či Last.fm.

Genius Button – umožní kontrolu telefónu prostredníctvom hlasu. Prostredníctvom Dragon Dictation budete môcť vytvoriť a poslať sms správy, vyhľadávať a začať telefonovať. Stačí stlačiť tlačidlo umiestnené vpravo dolu a môžete začať hovoriť (samozrejme po anglicky). Genius Button vám aj spätne prečíta správy.

t-mobile myTouch 3G slide

Podľa prvých informácií sa zdá, že T-Mobile myTouch 3G Slide nebude žiadnym top telefónom konkurujúcim HTC Desire, HTC Evo či Samsung Galaxy S. V každom prípade pôjde o zaujímavé zariadenie pre určitú skupinu ľudí, preferujúcich nižšiu cenu, dlhšiu výdrž batérie a všetky vymoženosti skvelého systému Android spolu s množstvom aplikácií, dostupných na Android Market.

 

zdroj: androidguys

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *