Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Na Android Market je dostupná aplikácia Dropbox (VIDEO)

logo aplikácie dropboxOčakávaná oficiálna aplikácia Dropbox bola uvedená na Android Market. Služba umožňuje uloženie súborov na diskoch a možnosť ich stiahnutia na akékoľvek zariadenie, vrátane zariadení so systémom Android. Podporuje multiplatformovú synchronizáciu súborov, online zálohovanie, obnovenie súborov a zdieľanie súborov.

Pre ilustráciu si pozrite nasledujúce video:

Dropbox umožňuje nahrať na server až 2GB súborov zdarma, ak potrebujete väčší priestor, budete si musieť priplatiť – 50GB za 10 dolárov mesačne a 100GB za 20 dolárov. K súborom je možné pristupovať aj prostredníctvom webového rozhrania, zdieľať súbory prostredníctvom zaslania odkazu emailom, či zdieľať celé priečinky.

screenshot dropbox

screenshot dropbox

Súbor si môžete otvoriť priamo z webového úložiska, či stiahnuť si súbor priamo do zariadenia.

screenshot dropbox

Priamo z aplikácie Dropbox budete môcť prejsť do rozhrania fotoaparátu a odfotený snímok uploadnúť na server, čo platí aj pre video.

screenshot dropbox

Dropbox je službou, ktorá určite stojí za vyskúšanie. Samozrejme, ako pri všetkých súboroch nahrávaných na server, je dôležité premýšľať nad tým, aké súbory chcete na server nahrať. Súbory s citlivými informáciami by to určite byť nemali.

qr kód aplikácie dropbox

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *