Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Motorola Xoom – odhalená cena? [+VIDEO]

motorola xoom android

Spoločnosť Motorola v rámci CES 2011 v Las Vegas neuviedla len smartphone Atrix 4G, ktorý dokáže divy so špeciálnou dockovacou stanicou, ale zároveň aj progresívny tablet. Ide o produkt Motorola XOOM, ktorý bude okrem iného využívať Android 3.0 a spomína sa tiež podpora sietí 4G.

Základom tabletu je 10,1-palcový displej, pracujúci v rozlíšení 1280 na 800 obrazových bodov (pomer strán 16:10). O dostatočný výkon aj pri náročných úlohách sa bude starať dvojjadrový procesor Nvidia Tegra 2, taktovaný na 1 GHz. Čip je doplnený o 1 GB operačnej pamäte DDR2 RAM a 32 GB interného flash priestoru pre dáta. Kapacita sa bude dať ďalej rozširovať (po softvérovej aktualizácii) prostredníctvom pamäťových kariet SD.

Vďaka serveru androidcentral vieme, že Motorola XOOM sa bude predávať za 799,99 dolárov. Taktiež sa uvádza dátum vydania Xoom na 17.február. Podľa najnovších informácií, ktoré má k dispozícii server androidandme, by mala byť cena ešte o 100 dolárov nižšia – Motorola XOOM by mala stáť 699 dolárov.

motorola xoom cena

zdroj: androidcentral a androidandme

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *