Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Motorola ohlásila až 7 nových telefónov s Androidom

motorola logoMotorola prichystala svojim používateľom predčasný vianočný darček –  nedávno ohlásila príchod na trh až sedmich nových telefónov s operačným systémom Android. Podľa technických špecifikácií si z ponuky vyberú biznismani, teenegeri aj nováčikovia v oblasti smartfónov.

Motorola si získala v oblasti smartfónov so systémom Android silnú pozíciu najmä kvôli svojim high-end modelom Milestone a Droid X. Tentoraz sa zamerala na mainstreamovú populáciu, ktorej ponúkne všetky vymoženosti smartfónov s Androidom za nižšiu cenu. Väčšina z ohlásených telefónov bude disponovať prostredím Motoblur, čo je vlastne nadstavba Androida od Motoroly, výrazne previazaná so sociálnymi sieťami.

 Motorola Bravo: 3,7 palcový dotykový WVGA displej, 3 megapixelový fotoaparát, 3,5 mm audiovýstup, Android 2.1, FM rádio, 800 MHz procesor – plná technická špecifikácia a diskusia o telefóne na androidforum.sk – motorola bravo.

Motorola Bravo

Motorola Citrus: Android 2.1, 3 palcový QVGA displej, 3 megapixelový fotoaparát, 3,5 mm audiovýstup, kompaktný tvar – plná technická špecifikácia a diskusia o telefóne na androidforum.sk – motorola citrus.

Motorola Citrus

Motorola Droid Pro: zariadenie podobné zariadeniam BlackBerry, s vertikálnou fyzickou QWERTY klávesnicou, 3,1 palcový displej, zvýšená bezpečnosť, pokročilé funkcie kalendára a emailu, Android 2.2 – plná technická špecifikácia a diskusia o telefóne na androidforum.sk – motorola droid pro.

Motorola Droid Pro

Motorola Defy: jeden z mála odolných smartfónov, vodovzdorná, prachuvzdorná, mala by vydržať drsnejšie zaobchádzanie a menšie pády, Android 2.1, FM rádio, 3.7 palcový FWVGA displej (rozlíšenie 480 x 854 pixelov) – plná technická špecifikácia a diskusia o telefóne na androidforum.sk – motorola defy.

Motorola Defy

Motorola Flipout: teenegerský telefón s fyzickou klávesnicou vytáčajúcou sa spoza displeja, opäť jeden z nezabudnuteľných dizajnov Motoroly, 2 vymeniteľné farebné krytky, Android 2.1, 2,8 palcový displej, 3,5 mm audiovýstup, FM rádio, 3 megapixelový displej – plná technická špecifikácia a diskusia o telefóne na androidforum.sk – motorola flipout.

Motorola Flipout

Motorola Flipside: typický zástupca vysúvajúcej sa QWERTY fyzickej klávesnice, Android 2.1, 3,1 palcový displej, 3 megapixelový fotoaparát, 3,5 mm audiovýstup, FM rádio – plná technická špecifikácia a diskusia o telefóne na androidforum.sk – motorola flipside.

Motorola Flipside

Motorola Spice: Android 2.1, 3 palcový QVGA displej, 3 megapixelový fotoaparát, 3,5 mm audiovýstup, vysúvajúca sa QWERTY klávesnica, kompaktná – plná technická špecifikácia a diskusia o telefóne na androidforum.sk – motorola spice.

Motorola Spice

 

android-sk

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *