Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Motorola na svojej stránke nedopatrením zobrazila nové zariadenia – Zaha, Slimline, Tracy XL, Targa a XOOM 2

motorola nove zariadenia xoom 2 android

Včera sa na stránkach Motoroly nedopatrením objavili informácie o celej rade nových produktov s Androidom. Motorola vydala stanovisko, že práve prerábajú stránku a že sa ospravedlňuje. Fanúšikovia Androida jej odkazujú – nemáš sa prečo :).

Motorola XOOM 2 by mala byť podľa obrázkov tenšia než jej predchodca a pravdepodobne aj ľahšia. Podľa obrázkov bude chcieť dorovnať náskok v tejto oblasti nastavený najmä tabletom Galaxy Tab 10.1 od Samsungu a ďalších podobných produktov.

motorola xoom 2 android

Motorola Slimline a Zaha budú ultratenké handsety, konkurujúce Galaxy S2. Slimline bude mať ostrejšie hrany, Zaha bude viac sexy s oblejším obalom. Bližšia technická špecifikácia zatiaľ nie je dostupná.

motorola slimline android

motorola zaha android

Motorola Tracy XL vyzerá ako hodinky pre Dicka Tracyho z budúcnosti. Pravdepodobne budú mať v sebe systém Android – buď ako plný systém alebo budú slúžiť ako komunikátor s ostatnými zariadeniami s Androidom od Motoroly – podobne ako je to u Sony Ericsson LiveView.

motorola tracy xl android

Motorola Targa nie je nikde v strede obrázku, ale vidieť ju v spodnej časti. Bude mať sivé kovové vyhotovenie, podobne ako Slimline.

zdroj: androidguys

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *