Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Motorola Droid/Milestone 3 s procesorom OMAP 4 a systémom Gingerbread

motorola droid milestone 3 android

Dvojjadrový procesor sa konečne objaví aj v telefóne s fyzickou klávesnicou – mal by to byť pokračovateľ populárnej série telefónov Motoroly – Motorola Droid/Milestone 3. Ten by sa mal objaviť na trhoch niekedy v treťom kvartáli 2011.

Podľa neoverených správ by mal mať Droid 3 v sebe zabudovaný dvojjadrový procesor OMAP 4 taktovaný na 1 GHz od spoločnosti Texas Instruments, 4 palcový qHD displej, zadný a predný fotoaparát a tiež svoju typickú vysúvaciu klávesnicu.

Motorola Droid 3 sa ukázala na Nenamarku (webstránke prevádzkujucej benchmarky). Podľa správy Droid 3 by mal obsahovať grafickú jednotku PowerVR SGX 540, čo znamená, že zariadenie bude mať v sebe procesor OMAP 4 a nie NVIDIA. Procesor bude taktovaný na 1 GHz ale netreba zabúdať na to, že to bude dvojjadrový procesor, čo by malo vylepšiť celkový výkon zariadenia.

Droid 3 by mal mať qHD displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov a mal by mať v sebe systém Android 2.3 Gingerbread. Telefónov s vysúvacou klávesnicou nie je na trhu veľa a Motorola Droid 3 sa zdá byť skvelou alternatívou voči nabúchaným strojom bez klávesnice typu HTC Sensation.

zdroj: androidandme

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *