Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Meebo IM

meebo im logoMeebo IM je jednoduchá chatovacia aplikácia, ktorá si rozumie s icq, gtalk, facebook chat, aim, msn, jabber, yahoo! a myspace. Určite to poznáte, ste na cestách so svojím Androidom a chcete niečo vybaviť, či sa len niekomu ozvať. Rozpisovať sa v sms je príliš drahé, chcelo by to chatovací program, ale zrovna ten ktorý potrebujete nemáte nainštalovaný alebo vôbec neexistuje.

Zostáva vám teda len všadeprítomný Google Talk, v ktorom často nenájdete toho, koho práve potrebujete. Alebo si otvoríte Android Market a nainštalujete si aplikáciu, ktorá sa nápadne podobá na známu stranku meebo.com, ktorá sa teraz postarala aj o chat v operačnom systéme Android.

screenshot meebo im

Samotná aplikácia je rýchla, má jednoduché a praktické ovládanie a zvládne okrem vyššie spomínaných protokolov aj viac kônt rovnakého druhu. Základom je teda rýchlosť a spoľahlivosť. Keďže ide hlavne o komunikáciu prostredníctvom chatu, smajlíci sú samozrejmosť, posielanie súborov je zatiaľ vo hviezdach. Po prvom zapnutí sa zobrazí výzva na zadanie údajov k vášmu užívateľskému kontu. Neskôr je už len obrazovka so zoznamom vašich kônt a tlačidlami pre prihlásenie a pridanie ďalšieho konta. Po kliknutí sa zobrazí zoznam online užívateľov, v ktorom sú vždy prvé otvorené konverzácie. Po otvorení samotnej konverzácie sú dominantou polia s textom. Okrem štandardných statusov si môžete nastaviť aj status s vlastným textom. Výhodou aplikácie je, že na jej použitie ako aj na použitie online pôvodného chatu v okne prehliadača nemusíte mať aj meebo konto.

screenshot meebo im

V nastaveniach toho veľa nenájdete, poteší ale ikona v hornej lište, aj keď je aplikácia minimalizovaná, alebo máte otvorené niečo iné. Rovnako oznamuje novú správu, ktorá je sprevádzaná zvukom podľa vlastného vyberu a meebo rozbliká aj diódu. Odkedy aplikáciu používam, nevyšla v Android Markete ani jedna aktualizácia, asi uz nie je čo vylepšovať.

screenshot meebo im

Cena
Zdarma

Veľkosť
456KB

Stránka aplikácie
http://www.meebo.com/android/

QR kód
meebo qr kód

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *