Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Konferencia GeeCON o technológiách Java a Java Virtual Machine

geecon logoKonferencia GeeCON, ktorá sa bude zaoberať technológiami Java a Java Virtual Machine sa uskutoční 12. – 14. mája 2010 v poľskom meste Poznaň. Tohto roku sa očakáva okolo 500 účastnikov z Nemecka, Čiech, Poľska a hádam nebudú chýbať ani ľudia zo Slovenska.

Na konferencii vystúpi množstvo spíkrov, ktorí ovplyvnili a ovplyvňujú vývoj technológií úzko spätých s Java Virtual Machine (JVM). Konferencia je miestom, kde sa môže stretnúť množstvo vývojárov z Východnej Európy, vymeniť si skúsenosti a prípadne začať spolupracovať na spoločných projektoch.

Aj tento rok bude usporiadaný GeeCON University Day, čo je vlastne deň plný školení, za ktoré by inak záujemca musel minúť množstvo peňazí. GeeCON poskytne tieto školenia za nízky účastnícky poplatok, preto sa aj GeeCON University Day stal minulý rok takým obľúbeným (pre porovnanie si pozrite napr. katalóg školení Sun Learning Services, ktorí sa tiež zúčastnia GeeCON University Day).

Cesta na GeeCON je pre mnohých ľudí zároveň aj dobrodružstvom, preto usporiadatelia vyhlásili súťaž o najlepší film, ktorý bude následne odmenený. Krátke video pre inšpiráciu: 

Pre nadšencov operačného systému Android pripravujú organizátori so spoločnosťou Google súťaž o mobilný telefón Nexus One. O súťaži sa viac budete môcť dozvedieť na oficiálnych stránkach konferencie GeeCON alebo na Twitteri. Organizátori sa samozrejme tešia aj na programátorov a nadšencov zo Slovenska. Poznaň zas nie je až tak ďaleko a spraviť si výlet po hodinách sedenia za počítačom nám len prospeje :).

Spracované podľa textu Miroslava Kopeckého, uverejneného na stránkach servera Svět Androida, s dovolením p. Kopeckého a podľa oficiálnej stránky konferencie GeeCON

Miroslav.Kopecky@GeeCON.org
info@geecon.org
www.geecon.org

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.