Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Komiks: Jesus hates zombies

ikona jesus hates zombiesNa Slovensku zatiaľ komixy nie sú až tak rozšírené, ako v západných krajinách, no aj tu už si začínajú získavať svojich priaznivcov. Ak patríte k tým, ktorí majú radi pekné obrázky, silné príbehy a trochu irónie či sarkazmu, a zároveň vlastníte telefón s Androidom, môžete si zopár komixov stiahnuť zdarma z Android Market. Jesus hates zombies je o Ježišovi poslanom na zem, aby naučil zombies dobrému správaniu.

Popis aplikácie

Je Ježiš zombie? Áno. Teda, možno. Jedna vec je však istá: nemá rád zombies a je späť, aby ich všetkých zabil. Tentokrát Ježiš druhé líce nanastaví! Od Stephen Lindsay, Michael Bracco, Arthur Suydam a mnohých ďalších. Publikované spoločnosťou Alterna Comics. Mobilné komixy. 1 z 5. 87 obrazoviek. Komédia, horor. Uložte si komiks sa SD kartu.

Komiks Ježiš nenávidí zombies je o Ježišovi, ktorého pošle na zem jeho drahý otecko urobiť poriadok so zombies. Bohovi sa to akosi vymklo z rúk a tak opäť povoláva svojho syna, nech sa postará o záchranu ľudstva.

jesus hates zombies screenshot

Komiks má 5 pokračovaní, z toho 1, 2 a 5 nájdete na Android Market zdarma, 3 a 4 pokračovanie stojí každé 0,99 dolára, čo naozaj nie je veľa.

jesus hates zombies screenshot

V ponuke aplikácie máte možnosť vyhľadať si konkrétnu stranu, použiť na stránke zoom, uložiť si komiks na SD kartu alebo si nastaviť animáciu prechodov medzi jednotlivými stránkami, autorotáciu a pod.

jesus hates zombies screenshot

Jesus hates zombies pre platformu Android vydáva spoločnosť Robot Comics. Dobre sa zabavte :).

Verzia

1.2

Cena

zdarma/0,99 dolárov

Veľkosť

4.3 MB

Stránka aplikácie

http://www.robotcomics.net

QR kód

qr kod jesus hates zombies

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *