Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

jjReader

jjReader ikonajjReader je čítač súborov typu .txt. Umožňuje množstvo nastavení, ktoré výrazne uľahčia čítanie elektronických knižiek na displeji telefónu. Nemá problém ani so slovenskou či českou diakritikou.

Popis aplikácie

jjReader je super rýchly čítač textových súborov, ktorý podporuje množstvo jazykov, záložky a veľa iných vecí. Ak máte problémy s aktualizáciou, odinštalujte si najskôr staršiu verziu.

Ak máte radi knihy a prečítate si ich aj na displeji telefónu, môžete si z Android Market zdarma stiahnuť aplikáciu jjReader. V súčasnej verzii číta len súbory typu .txt. Súbor si vyberiete vyhľadaním v pamäti telefónu (prostredníctvom súborového manažéra).

screenshot jjreader

Po otvorení textového súboru si môžete nastaviť kódovanie kvôli správnosti diakritiky (pre text v českom alebo slovenskom jazyku). Zmenu kódovania nastavíte v ponuke Settings -> Text encoding.

screenshot jjreader

screenshot jjreader

Prostredníctvom ponuky Settings si môžete nastaviť aj veľkosť písma, rez písma (tučné, bezpätkové, pätkové, monospace), vzdialenosť riadkov, farbu písma a pozadia.

screenshot jjreader

screenshot jjreader

V hlavnej ponuke si môžete vyhľadať reťazec v otvorenom texte, prejsť na vybranú stranu, uložiť si záložku (bookmark), nastaviť si automatické skrolovanie textu, celoobrazovkový režim, atď.

screenshot jjreader

screenshot jjreader

jjReader poskytuje všetky základné funkcie potrebné na čítanie kníh v telefónoch s Androidom. Časom by som uvítal viac typov podporovaných súborov – napr. .pdb, .doc, .html.

Verzia

0.9.2

Cena

Zdarma

Veľkosť

471.4 kB

Stránka aplikácie

http://jjsoftwarehouse.blogspot.com/

QR kód

jjreader qr kód

 

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *