Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

IS: Samsung Corby s Androidom, Goal.com Mobile, Ako nájsť stratené kľúče, …

informacny servis android-skInformačný servis android-sk: Samsung Corby pre Taliansko, Goal.com Mobile World Cup 2010, Ako jednoducho nájsť stratené kľúče, Vypredaný HTC EVO 4G, Očakávané začatie predaja Samsung Galaxy S, Aktualizácie telefónov na Android 2.2 – to všetko nájdete v našom informačnom servise. Aktualizované správy každý deň (príp. každý druhý 🙂 ).

  

Samsung Corby s Androidom pre Taliansko

Samsung ohlásil nový telefón s Androidom – i5500, ktorý bude označovaný za Corby smartfón. V telefóne bude nainštalovaný Android 2.1, bude mať 2,8 palcovú QVGA obrazovku, 2 megapixelový fotoaparát a podporu pre 3G siete. Procesor bude mať takt 600 MHz, pripojiť sa budete môcť cez WiFi a Bluetooth, chýbať nebude GPS čip a podpora microSD kariet. Pravdepodobne to bude jeden z lacnejších telefónov pre mladú generáciu, orientovaný na sociálne siete. Predávať by sa mal najskôr v Taliansku.

samsung corby s androidom

 

Goal.com Mobile World Cup 2010

Ak chcete mať najčerstvejšie správy zo svetového šampionátu vo futbale, ktorý začína už tento piatok, stiahnite si z Android Market aplikáciu Goal.com Mobile a vyberte si edíciu International. Odporúčam všetkým futbalovým fanúšikom – dozviete sa novinky, kedy sa konajú najbližšie zápasy, ako si stoja reprezentácie v skupinách atď.

goal.com world cup screenshot

 

Nájdite stratené kľúče, auto, alebo čokoľvek iné

Phone Halo ponúka užitočnú pomôcku pre tých, ktorí často strácajú svoje veci, alebo pre tých, ktorí sa boja, že im ich niekto ukradne. Pomocou zariadenia Halo, ktoré si pripnete napríklad na kľúče a aplikácie pre telefón s Androidom (aplikácia je dostupná aj pre zariadenia BlackBerry) si budete môcť stratené kľúče vyhľadať priamo na Google Mapách. Zariadenie Halo vysiela GPS signál s polohou, ktorú budete môcť vidieť vo vašom zariadení s Androidom. V prevádzke vydrží 7 dní. Predáva sa za 50 dolárov, dve si kúpite za 95 dolárov.

HTC EVO 4G – vypredaný!!!

HTC EVO 4G sa v USA predáva ako teplé rožky. Operátor Sprint má na svojej stránke hlášku "Skúste neskôr". Aj vy sa na neho tešíte tak ako zákazníci v USA? Mať tak ešte sieť 4G a bolo by to ok. Takto si ešte budeme musieť chvíľu počkať.

htc evo 4G

 

29. jún 2010 – začne sa predávať dlho očakávaný Samsung Galaxy S

Dátum začatia predaja dlho očakávaného Samsung Galaxy S so skvelým SuperAMOLED displejom a rýchlym procesorom Hummingbird je stanovený na 29. jún 2010. Ceremónia sa udeje v New Yorku, ale už aj na Slovensku ho očakáva množstvo jeho fanúšikov. Pustí sa do jeho predaja niektorý z našich úžasných operátorov? Alebo si ho budeme môcť kúpiť len v internetových obchodoch? Dozvieme sa už čoskoro. Oficiálna stránka Samsung Galaxy S.

samsung galaxy s

 

Android 2.2 pre telefóny T-Mobile myTouch 3G

Už ste to možno počuli – šepká sa, že Android 2.2 by mal byť vhodný aj na staršie typy telefónov – dokonca by mal na nich bežať rýchlejšie ako pôvodné verzie Androida, kvôli vylepšeniam systému. Opäť unikli nejaké extra tajné informácie – vraj bude aktualizovaný aj telefón T-Mobile myTouch 3G. Toho "vraj" a "bude" sme už počuli veľa (asi najlepšie o tom vedia majitelia telefónov HTC Hero) – ale nejaký vývojár sa do toho hádam s vervou pustí a ak aj nebude ofiaciálna aktualizácia, dúfam, že neoficiálnych ich bude viac než dosť.

t-mobile mytouch 3G

 

zdroje: androidguys.com. phandroid.com, androidcommunity.com

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *