Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

iPhonový hit Doodle Grub prichádza na Android!

doodle grub android hra

Skvelá hra Doodle Grub, ktorej sa za niekoľko týždňou predalo viac ako milión, prichádza na Android zdarma.

Doodle Grub na prvý pohľad veľmi pripomína známu hru Snake a nemá od nej ani veľmi ďaleko. Cieľ hry je rovnaký. Nazbierať toľko jabĺk, koľko len môžete. Rovnako ako v klasickom snakeovi po každom jablku sa váš had o niečo predĺži. No čím je v Doodle Grub had dlhší, dostáva aj viac bodov. Musíte si však dávať pozor na to, aké jablká bude jesť. Po zjedení nahryznutého jablka vám totiž ubudnú body, ale po zjedení zlatého jablka vám pribudne veľa bodov.

doodle grub android hra

No na rozdiel od klasického snake-a si nedávate pozor, aby ste sa nezamotali, v Doodle Grube si teda môžete narážať do chvosta, ale musíte dávať pozor, či sa k vám neblíži nejaká príšera. Ak do nejakej príšery narazíte, zbieranie jabĺk sa končí. Ak vám príšera narazí do chvosta, ten sa vám zmenší a dostávate znovu menej bodov za jablká. Proti príšerám nie ste bezmocný. Ak zoberiete lienku, na vašom hadovi narastú ostne a na krátku chvíľu môžete zničiť príšery. Hra sa ešte od klasiky líši tým, že nemôžete prechádzať cez kraje mapy, takže sa vám môže stať, že vás príšery zatlačia do rohu.

doodle grub android hra

Hra sa ovláda len naklánaním telefónu. Na ovládanie si po chvíli si zvyknete. Citlivosť ovládania sa dá upraviť v nastaveniach. K tomu všetkému má Doodle Grub veľmi príjemnú kreslenú grafiku, čo vás dokáže pri tejto hre udržať ešte dlhšie. Hra využíva OpenFeint, môžete si teda sledovať vaše online skóre. V hre zatiaľ nefungujú témy v menu, a čoskoro by sme sa mali dočkať aj multiplayera.

instalacia doodle grub android hra

doodle grub android hra

 

android-sk [Radovan Littva]

Prečítajte si viac!

Robot CORDY – prekrásna hra! [VIDEO]
Na Androide si môžete zahrať legendárnu hru Heroes of Might and Magic 3
Gameloft prináša pre Android prvú hru s Unreal enginom – March of Heroes [VIDEO]
Modern Combat 2: Black Pegasus
Nebezpečne návyková hra Alchemy

 

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *