Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

„I am color“ hodinky s Androidom dostupné v 7 farbách

i am color hodinky android

I’m color sú hodinky na ruku s prispôsobenou verziou systému Android. Podobnú myšlienku už priniesol Sony Ericsson so svojím produktom LiveView, či najnovšie Motorola s Tracy XL.

I’m color je síce v základe zariadenie s Androidom, ale napriek tomu spolupracuje s viacerými platformami. Hodinky sú schopné pripojiť sa k iPhonu, Androidu a onedlho aj k BlackBerry. Po pripojení sa ku konkrétnemu zariadeniu vám hodinky I’m color umožnia prístup k viacerým aplikáciám – Facebooku, Twitteru, emailu a textovým správam. Môžete s nimi dokonca odpovedať na prichádzajúci hovor, podobne ako to môžeme vidieť v sci-fi filmoch. Hodinky sa k zariadeniam pripájajú prostredníctvom Bluetooth, ale môžu sa tiež synchronizovať cez Wi-Fi hotspot.

Tvorcovia I’m color tiež oznámili podporu pre vývojárov – funkčnosť hodiniek s Androidom tak budú môcť byť významne rozšírené. Koncom septembra sa dostanú na trh v 7 rôznych farbách – bielej, modrej, zelenej, žltej, červenej, ružovej a čiernej.

Cena týchto špiónskych hodiniek bude 249 € (okolo 360 dolárov), čo je pre bežného používateľa trochu veľa (včera ohlásený 10,1 palcový tablet od MSI bude stáť okolo 210 €), ale I’m color je skôr imidžová záležitosť, takže svojich zákazníkov si nájde.

Ak vám peniaze nerobia problém, môžete si dokonca kúpiť hodinky I’m jewel, ktoré vás výjdu na 599 eur. No nekúp to :).

i am color android hodinky

i am color android hodinky

i am color android hodinky

i am color android hodinky

zdroj: androidandme

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *