Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

HTC Desire, Legend a Wildfire od dnes v ponuke operátora Orange

logo orangeSmart telefóny HTC Desire, HTC Legend a HTC Wildfire nájdu zákazníci od dnešného dňa aj v najnovšej ponuke telekomunikačného operátora Orange Slovensko. Orange zaradil smartfón HTC Desire do svojej ponuky pre všetkých zákazníkov. Telefón HTC Legend bude zaradený do ponuky pre podnikateľov a HTC Wildfire sa objaví v e-shope operátora v dvoch farebných vyhotoveniach – kávovej a bielej. Spoločnosť HTC, ktorá je celosvetovým výrobcom smart telefónov, oficiálne vstúpila na slovenský trh v apríli 2010.

HTC Desire
Telefón HTC Desire (technická špecifikácia) predstavuje ideálny spôsob ako vizuálne vnímať správy, priateľov, fotografie, obľúbené miesta a všetko ďalšie, čo je dôležité. HTC Desire má jeden z najpokrokovejších displejov dostupných na dnešných telefónoch AMOLED s veľkosťou 3,7 palcov. Cieľom je vylepšiť a maximalizovať obsah, či už ide o obrázky a videá, prehliadanie internetu alebo zisťovanie aktuálnych informácií o priateľoch. Smartfón je vybavený jedno-gigahertzovým procesorom Snapdragon za účelom dosiahnutia takej výkonnosti, akú zákazník potrebuje, aby bola jeho skúsenosť v mobilnej komunikácii čo najlepšia. Podobne ako v prípade HTC Legend, aj HTC Desire má optickú myš.

htc desire

HTC Legend
Telefón HTC Legend (technická špecifikácia), ktorý je postavený na základoch novo vylepšeného rozhrania HTC Sense sa pýši jedinečným dizajnom s hladkým jednoliatym povrchom vyrobeným z jedného hliníkového bloku do dokonale kompaktného rámu. Výzor telefónu HTC Legend dopĺňa ohromujúci 3,2 palcový displej AMOLED HVGA. Tradičná myš bola tiež nahradená optickou myšou, ktorá je obkolesená úzkym tlačidlom pre zlepšenie používateľnosti bez narušenia výnimočného dizajnu.

htc legend

HTC Wildfire
HTC Wildfire (technická špecifikácia) pomáha prostredníctvom HTC Sense jednoduchým a prirodzeným spôsobom zostať v spojení s tými, na ktorých najviac záleží. S HTC aplikáciou Friend Stream majú užívatelia k dispozícii v jednej aplikácii informácie zo sociálnych sietí ako napríklad Facebook, Twitter a Flicker. HTC Wildfire umožňuje disponovať najčerstvejšími novinkami od priateľov prostredníctvom komentárov, fotiek, či oznámení. A to všetko kedykoľvek a kdekoľvek.
Okrem toho, každý kontakt prezeraný v adresári HTC Wildfire, obsahuje prehľad aktuálnej konverzácie. Napríklad je zobrazený posledný hovor s danou osobou, jej textové správy, e-maily a aktuálne aktivity na sociálnych sieťach. HTC Caller ID zobrazí počas telefonovania priateľovi profilovú fotku na Facebooku, posledné novinky, ako aj pripomienku v súvislosti s narodeninami.
Nová aplikácia HTC Wildfire umožňuje odporučiť zaujímavú aplikáciu e-mailom, SMS správou alebo sociálnou sieťou. Priatelia dostanú link, na ktorý jednoducho kliknú. Po jeho stiahnutí do telefónu budú môcť nájsť rôzne aplikácie na Android markete.
Smartfón disponuje päťmegapixelovým fotoaparátom s automatickým priblížením a bleskom so svetelnou diódou. Počúvanie obľúbenej hudby zabezpečí 3,5 mm audio jack a micro SD karta.

htc wildfire

 

Tlačová správa

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *