Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Hra: 0.01 seconds

0.01 seconds android hra

0.01 seconds je hra určená pre zariadenia s androidom zameraná na pozornosť, rýchlosť reakcie a presnosť. Pokiaľ sa chcete dobre zabaviť a zároveň sa zlepšiť v daných zručnostiach, 0.01 seconds je určená práve vám.

Hru si môžete stiahnuť v Android Market v dvoch verziách – 0.01 seconds a 0.01 seconds Pro. Prvá verzia je zdarma a obsahuje 9 úloh, ktoré môžete riešiť v troch úrovniach náročnosti – Easy, Normal a Crazy, druhá verzia má až 30 úloh a môžete ju získať za 1,41€.

0.01 seconds android hra

Každú úlohu môžete vyriešiť v určitom rozmedzí (časovom, počtom úderov, atď.) a na základe vašej úspešnosti získate 0 až 5 bodov. Úrovne Normal a Crazy sú na začiatku hry zamknuté, ak sa chcete dostať na vyššiu úroveň, musíte v predchádzajúcej úrovni dosiahnuť aspoň 120 bodov zo 150 možných. Aj prechod k ďalším úlohám je obmedzený – v danej úrovni máte vždy dostupné tri nové úlohy – ak splníte ďalšiu úlohu, odomkne sa vám nová. To znamená, že ak sa vám nejakú úlohu nedarí splniť, môžete ísť na ďalšiu, a neskôr sa k nej vrátiť.

android hra 0.01 seconds

Úlohy sú rôznorodé – raz musíte kliknúť na displej, keď sa zmení farba, potom kliknúť na budík podľa toho, aký čas zobrazuje alebo rýchle spočítať matematický príklad. Prajem vám príjemnú zábavu :).

0.01 seconds

instaluj android hru 0.01 seconds

0.01 seconds pro (1,41€)

instaluj android hru 0.01 seconds pro

android-sk

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *