Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Hodinky s Androidom od Sony Ericsson – LiveView

sony ericsson liveview

Chceli ste niekedy hodinky s Androidom? Sony Ericsson LiveView sú hodinky, na ktoré ste možno dlho čakali. Prostredníctvom Bluetooth sa pripoja na zariadenie s Androidom 2.x a prenesú dáta priamo na vaše zápästie, takže už nebudete musieť vyťahovať z vrecka telefón, aby ste si pozreli tweety alebo aktualizácie na Facebooku.

Hodinky LiveView majú 1,3 palcový OLED displej (s rozlíšením 128 x 128 pixelov), nabíjajú sa cez USB a mali by vydržať až 4 dni. Ponúkajú 4 smerovú dotykovú navigáciu po jednotlivých funkciách a merajú 35 x 35 x 11 mm. Sú teda hrubšie ako niektoré nové smartfóny (napr. Galaxy S) a možno budú na zápästí vyzerať príliš masívne, ale to je cena, ktorú zaplatíte za to, že budete priekopníkom.

Sony Ericsson LiveView

Sony Ericsson LiveView

LiveView boli vytvorené tak, aby spolupracovali najmä s telefónmi Sony Ericsson, ale sú kompatibilné aj s inými zariadeniami – od HTC, Motoroly a Samsungu. Oficiálne ceny zatiaľ oznámené neboli, ale hodinky LiveView by mali stáť približne 59 eur, a mali by sa začať predávať koncom tohoto roka.

Sony Ericsson LiveView

Sony Ericsson LiveView

Aktuálne Sony distribuuje svoj LiveView SDK (Sofware Development Kit) aby mohli vývojári prispôsobiť svoje aplikácie na spolupráciu s micro UI. Prvá verzia hodiniek možno nie je úplne to pravé (najmä čo sa týka hrúbky), dúfajme však, že si ich kúpi dostatočný počet ľudí, aby sme na budúce Vianoce mohli dostať od Sony Ericssonu ďalšie, tenšie hodinky s Androidom.

Sony Ericsson LiveView

via androidandme.com

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *