Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Happy birthday android-sk.sk a androidforum.sk!

birthday cakeAni som si nevšimol, a prešiel rok od spustenia stránok android-sk.sk a androidforum.sk (myslím že som oslavu narodenín prešvihol o dva mesiace 🙂 ). Za rok sa niekoľkokrát zmenil dizajn, publikovalo sa s väčšími či menšími prestávkami, ale stránky sa medzi fanúšikmi systému Android na Slovensku udomácnili a mňa (teda už nás) môže len tešiť ich návštevnosť.

Za niečo vyše rok sa toho na Slovensku ohľadom androida zmenilo veľa. Pred rokom telefón s androidom malo len niekoľko nadšencov – a tí si svoje telefóny asi nechajú ako pamiatku, či artefakt do múzea. V súčasnosti sa ich už predáva po rôznych e-shopoch alebo u operátorov viac ako 5 a môžme smelo predpovedať, že budúci rok to hádam bude aj cez dve desiatky. Android sa za krátky čas od svojho vzniku preukázal ako schopná platforma, už teraz konkurujúca iPhone (a nechávajúc za sebou esá ako Symbian a Blackberry).

Bohužiaľ sme malá krajina a skoro všetko sa k nám dostane až potom, keď je to otestované niekde inde a malo to úspech. Rovnako je to aj s Androidom. Našťastie, časy nedostatku telefónov s týmto systémom sa pominuli aj na Slovensku a verím, že jeho používateľov bude čoraz viac. Dúfam, že tomu budú aj naďalej prispievať stránky android-sk.sk a androidforum.sk a že tu nájdete množstvo kvalitných informácií, ktoré vás upozornia na zaujímavé funkcie, nové hardvérové kúsky, alebo vás aspoň pobavia.

Budeme sa aj naďalej snažiť naše stránky vylepšovať, rozširovať ich funkcionalitu, produkovať viac a aj kvalitnejšie články. Ak máte dobrý nápad ako ich vylepšiť, prípadne by ste si chceli o niečom konkrétnom prečítať, napíšte nám.

Takže – všetko najlepšie android-sk.sk a androidforum.sk!

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *