Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Guns ´n´ Glory – Tower defence od Handy Games

guns and glory android hra

Hra Guns ´n´ Glory sa dočkala veľmi užitočného updatu. Pribudli dve nové mestá Oregon a Dakota v ktorých sa spolu nachádza až 20 nových levelov! Pribudli tiež dve nové jednotky, veľmi nebezpečné pasce s dynamitom ktoré postavíte osadníkom do cesty a konečne dlho očakávané obtiažnosti.

Hneď na začiatku môžete hrať ľahkú a normálnu úroveň, ťažká sa sprístupní, keď prejdete mapu na normálnej obtiažnosti. Update hru veľmi oživil. Je omnoho živšia, lepšie hrateľná, zábavnejšia, dlhšia. Tak zaujmite dobré strategické postavenie a nenechajte nikoho prejsť!

guns and glory android hra

Guns ´n´ Glory od Handy Games, je veľmi originálny tower defence so zaujímavou grafikou, výbornou hrateľnosťou a mnohými levelmi. Hra je ladená do témy divokého západu, v ktorom hráte rolu banditu, čakáte na vrchole kaňonu, najímate vojakov, rozmiestňujete ich a pokúšate sa zastaviť skupinky osadníkov cestujúcich cez roklinu. Ak vám príliš veľa osadníkov unikne, o vašom vyčínaní sa dozvie šerif a pre vás sa hra končí. Za zabitie osadníka dostávate peniaze, ktoré využijete zaplatením nového vojaka – desperada, mexikána, indiána, dezertéra alebo nové postavy – Scattergun grandpa, Markswoman. Každý z nich je na niečo lepší a na niečo horší. Napr. desperado je dobrý na jednotlivých osadníkov, ale na vozy je už slabší. Každého vojaka môžete vylepšiť konkrétne na rýchlosť a silu strieľania.

guns and glory android hra

Na neskorších mapách sa nachádza vlak ktorý vám môže veľmi pomôcť. Na jeho vagóny môžete namontovať guľomet na hromadné ničenie osadníkov. Hra sa na Android Markete nachádza v dvoch verziách. Zdarma – plná, ale s reklamami, alebo za 0,99€ bez reklám. Určite si túto skvelú hru ktorá je na stiahnutie zdarma nenechajte újsť a užite si hodiny plnohodnotnej zábavy.

Guns ´n´ Glory zdarma

instaluj guns and glory android hru

guns and glory android hra

Guns ´n´ Glory platená verzia – 0,99€

instaluj guns and glory android hru

guns and glory android hra platena verzia

android-sk

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *