Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Google spustil webovú verziu Android Market! [AKTUALIZOVANE]

android market web verzia

Google pred niekoľkými minútami spustil webovú verziu Android Market. Môžete ju nájsť na adrese http://market.android.com/.

Okrem inštalácie aplikácií priamo z internetu si budete môcť pozrieť na veľkej obrazovke screenshoty aplikácií, videá, atď. Aplikácie sa budú dať kupovať cez webové rozhranie, zatiaľ však nie je známe, či táto funkcia bude dostupná aj pre Slovensko.

Podrobné informácie o webovej verzii Android Market

Android Market web verzia

Prvý obrázok zobrazuje úvodnú stránku Android Marketu. V hornej časti sa môžete preklikávať cez reklamované aplikácie, v ľavej časti obrazovky sú kategórie aplikácií, a v strede zas dve karty – "featured" (odporúčané) aplikácie a top free (najlepšie aplikácie zdarma). Úplne vpravo hore je odkaz My Market Account, kde si môžete pozrieť aplikácie, ktoré máte nainštalované vo vašich android telefónoch a kartu Settings, na ktorej si môžete pozrieť, s akými zariadeniami ste pripojení k vášmu google účtu.

Na hlavnej obrazovke je pri ikonke aplikácie jej názov, vývojárska spoločnosť a tlačidlo install, ktorým si môžete danú aplikáciu nainštalovať do vášho zariadenia. Po kliknutí na tlačidlo install sa objaví okno, v ktorom si môžete vybrať zariadenie, na ktoré chcete aplikáciu nainštalovať, či je zariadenie s aplikáciou kompatibilné a permissions aplikácie.

android market web verzia

Po kliknutí na konkrétnu aplikáciu sa zobrazí stránka aplikácie.

android market web verzia stranka aplikacie

Stránka aplikácia ponúka na zobrazenie popis aplikácie, screenshoty vo vysokom rozlíšení, môže obsahovať video zobrazujúce prácu s aplikáciou, používateľské recenzie, novinky v aktuálnej verzii a permissions aplikácie. Ďalej tam nájdete informácie o aplikácii (hodnotenie, aktualizácia, aktuálna verzia, minimálnepožiadavky, počet inštalcií. Okrem toho si môžete vybrať aj príbuzné aplikácie k zobrazenej aplikácii.

android-sk

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *