Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Google prináša do mobilného vyhľadávania viac funkcií [VIDEO]

google mobilne vyhladavanie android

Spoločnosť Google dnes usporiadala konferenciu „Inside Search“ v Kalifornii, ktorá sa venovala novým funkciám v dominantnej oblasti Google – vo vyhľadávaní na stránke Google.com. Tlačidlo Google Places sa v mobilnom vyhľadávaní objavilo už skôr, teraz pribudli ďalšie funkcie.

Najkôr upozornenie – ak chcete nasledovné funkcie vo vyhľadávaní používať, musíte sa prepnúť do anglickej verzie vyhľadávača Google vo vašom internetovom prehliadači.

Hneď pod políčkom vyhľadávania sa objavili nasledujúce ikonky – Restaurants, Coffee, Bars, ak si kliknete na more, objavia sa vám ďalšie – Fast Food, Shops, atdˇ. Ak si kliknete na ktorúkoľvek ikonku, objavia sa vám podniky, ktoré sú vo vašom okolí – môžete si to pozrieť na nasledujúcom obrázku.

google mobilne vyhladavanie android

Ďalšou funkciou je pridanie slova do vyhľadávanie. Ak začnete vyhľadávať slovo, a máte zapnuté dynamické vyhľadávanie, zobrazujú sa vám pod rámčekom vyhľadávania slová, ponúkané Googlom. Ak si kliknete priamo na dané slovo, tak Google začne okamžite vyhľadávať – ak kliknete na tlačidlo plus napravo od slova, slovo len pridáte do vyhľadávacieho rámčeka a môžete pridávať ďalšie slová.

Obe funkcie si môžete pozrieť aj na videách od Google.

zdroj: androidcentral

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *