Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

GeoEmpires – Staň sa pánom skutočných území

geoempires android hra

V tejto multiplayer hre založenej na tvojej pozícii dobýjaš územia v reálnom svete a vyberáš mýto od súperov. Preto prvá vec, ktorú potrebuješ je dobré zariadenie Android s GPS.

Ihneď po inštalácii ťa privíta prekrásne grafické spracovanie hry, ktoré je zároveň ale veľmi jednoduché, preto túto hru by som radil na priečku medzi ľahko naučiteľné hry. Po logine sa dostaneš na Home screen čo je vlastne mapa v tvojom okoli spolu s ukazovateľom tvojej pozície čo je aj tvoj profil v hre. Hlavnou náplňou hry je pohyb čo najviac po ploche, kde sa nachádzaš a medzitým sa snažíš zbierať rôzne poklady v tvojej blízkosti a zároveň hneď plníš aj rôzne medzistupne hry ako napríklad: Tulák znamená najazdiť/nachodiť 300km atď. Čím viacej chodiš tým máš vačšiu lojalitu u ľudí na poliach, po ktorých ideš.

geoempires android hra

Keď už máš dostatok prostriedkov a lojality, čo je mimochodom hlavná veličina hry, môžeš začať súperiť s rivalmi na ploche. Súboje priebiehaju vždy na území toho Lorda komu patrí. Na výber máte dva typy útoku: „Prevziať!“ a „Okradnúť!“.

Jedno prevezme územie ak máte dostatok lojality v danom mieste a druhé berie peniaze Lordovi. Informácie o sile a lojalite vidite jasne na každom území pomocou troch barov. Taktiež čo chystáme je absolútna novinka, kde si budete mocť reálne cez kameru pozrieť aký veľký hrad má vybudovaný Lord na mieste bitky priamo v hre. To už mení hru na osobitný príbeh pre každého a každý určite bude chcieť mať svoj najväčší virtuálny hrad na svojej ulici a teda aj čo najviac hradov a opevnení na zabratých územiach. A na čo sa budete najviac tešiť? No predsa na dovolenku, že si tam vybudujete svoj prvý hrad 🙂

geoempires android hra

Čo sa ovládania týka ako som spomínal hra je veľmi založená na intuícii a preto potrebuje len pár tlačidiel na plnenie úloh. Prakticky ju len stačí zapnúť ako pojdete von. Svoj progres potom môžete vidieť v menu medaily, ktorý slúži ako krátky návod či hráte hru tým správnym smerom. Taktiež je tam Top 20 čo je jasne 20 najlepších hráčov hry. Základom úspechu v tejto hre je začať hrať čo najskôr aby ste mali čo najviac km za sebou a upevniť tak pozície. Ale nebojte sa ako sa hovorí „nikdy nie je neskoro“ platí aj tu a keď začnete raz hrať s tým že pozície sú obsadené určite sa nájde kdesi slabé miesto na mape aj pre vás kde to môžete roztočiť vo veľkom.

geoempires android hra

geoempires android hra

Čo je prednosťou tejto hry je, že je Made in Slovakia a absolútne zadarmo k dispozícii na Android Markete a boli by sme radi keby si našla svoju slovenskú komunitu, ktorá sa jej bude naplno venovať. No a zároveň urobíte aj niečo pre svoje zdravie čo sa pohybu týka keď si budete chcieť vyzdvihnúť váš poklad a kúsok ďalej 🙂

geoempires android hra

Cena: Zdarma

instaluj pinball ride

Peter Jurak – geoempires.com, PR

Prečítajte si viac!

BBC vydalo pre Android hru Doctor Who zdarma
Skvelá hra na dlhé chvíle – Doodle Jump
Plants vs. Zombies [VIDEO]
Nájdite skryté objekty v hre Paranormal Agency [VIDEO]
Robot CORDY – prekrásna hra! [VIDEO]

androidbazar android mobily telefony tablety prislusenstvo

androbam android tricka

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *