Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Evernote sa pustil do boja s Google Keep novými funkciami

Zdá sa, že ľudia v Evernote cítia tlak zo strany Google po vydaní služby Google Keep, ktorá rovnako ako Evernote slúži na prácu s poznámkami. Evernote 5.0 prináša množstvo nových funkcií, samozrejme bude závisieť na používateľoch, ktoré z nich využijú.

Režim Page Camera digitalizuje fyzické dokumenty a stránky vašich poznámok. Znamená to, že môžete oskenovať dokumenty cez fotoaparát a následne budú pripravené na ďalšiu úpravu. Doteraz bolo nutné na rozpoznanie textu použiť aplikáciu tretej strany, využiť túto funkciu priamo v Evernote bude pre používateľov jednoduchšie.

Evernote pridal aj podporu pre Smart Notebook od Moleskine. Smart Notebook má špeciálne naformátované stránky vytvorené pre použitie funkcie Page Camera. Poznámkový blok síce stojí 25 dolárov (cca 20€), ale v cene dostanete aj trojmesačné predplatné služby Evernote Premium.

Ďalšími funkciami sú Documents Search (Vyhľadávanie v dokumentoch) a Shortcuts (skratky). Prvá funkcia vám umožní prehľadávať text v pripojených dokumentoch, tabuľkách a prezentáciách, čo výrazne uľahčí vyhľadávanie čohokoľvek, čo máte v poznámkach. Táto funkcia je dostupná len pre používateľov prémiového účtu Evernote. Skratky umožnia používateľom prejsť priamo do konkrétnych poznámok, poznámkých blokov či tagov.

inštalácia programu Evernote 5.0

zdroj: phandroid

Prečítajte si viac!

V USA je oddnes ilegálne odblokovať telefón
Google so svojimi aplikáciami kraľuje mobilnému svetu
Začala distribúcia hodiniek Pebble, ktoré komunikujú s Androidom [VIDEO]
Do skvelej hry Plague, Inc. sa dostali zombíci
Nadupaná hra Super Hexagon [VIDEO]

Zľavnené produkty v sekcii Mobilné telefóny

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *