Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Documents To Go 2.0 s podporou pre Powerpoint a PDF

DataViz oznámil vydanie aplikácie Documents To Go 2.0 pre platformu Android. Je dostupná len cez Android Market, aplikácia podporuje angličtinu, francúzštinu, nemčinu, taliančinu a španielčinu. Pre tých, čo si zakúpili verziu 1.0 dostanú aplikačný kľúč pre 2.0 zdarma.

„Uvedenie viewer edície, ktorá je zadarmo ako aj plnej verzie so spoplatnenými funkciami, sme schopní poskytnúť Documents To Go dostupné pre všetkých používateľov zariadení s Androidom na celom svete. S pridanou podporou pre PowerPoint a PDF súbory, Document To Go je v súčasnosti najkomplexnejší kancelársky balík dostupný v Android Market. – Ilya Eliashevsky, Product Manager, DataViz, Inc.“

 

Documents To Go 2.0 ponúka nasledovné funkcie:

  • Podpora súborov Microsoft PowerPoint – nová súčasť balíka Slideshow To Go umožňuje prezeranie, editovanie a vytváranie PowerPoint prezentácií. S podporou najnovších súborových formátov, vrátane Microsoft Office 2007, obchodní cestujúci môžu bez námahy listovať slajdmi, opraviť poznámky, vypočítať časovanie a urobiť zopár posledných zmien počas cesty.
  • Podpora PDF súborov – súčasť PDF To Go poskytuje vysokú vernosť zobrazenia PDF súborov s možnosťami prezeranie stránok, zalomenia slov, viacstupňového zoomu, auto rotácie, záložiek, vyhľadávania, výberu a kopírovania textu a podpory pre zaheslované súbory.
  • Rozšírenia pre podporu súborov Microsoft Word a Excel – Documents To Go 1.0 ponúkli možnosť prezerania a editácie súborov Microsoft Word (.doc, .docx) a súborov Microsoft Excel (.xls, .xlsx). Verzia 2.0 rozširuje súbor funkcií pridaním nájdi a nahraď, počet slov, formátovanie čísiel, formátovanie hárkov, kontextové ponuky, zlepšené módy pre výber a skrolovanie, optimalizácia pre dotyk a „Live Folder“ pre okamžitý prístup k práve používaným dokumentom.
  • Verzia zdarma pre všetky zariadenia s Androidom – neexpirujúca verzia Documents To Go zdarma, ktorá poskytuje používateľom zariadení s Androidom možnosť prezerania súborov a príloh Microsoft Word a Microsoft Excel. Zákazníci používajúci verziu zdarma si môžu odomknúť celý súbor funkcií opísaných vyššie zakúpením si „Full Version Key“.

Cena

Zákazníci si môžu plnú verziu Documents To Go 2.0 zakúpiť prostredníctvom Android Market za $29.99. Podporované zariadenia – T-Mobile G1, HTC Dream, HTC Magic, T-Mobile myTouch 3G, HTC Hero, Google Ion, Samsung Galaxy a iné zariadenia so systémom Android. Ak sa chcete dozvedieť viac – http://www.dataviz.com/products/documentstogo/android/.
 

zdroj: phandroid

 

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *