Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Ďalší supertelefón: Motorola Photon 4G [VIDEO]

motorola photon 4g android

Motorola Photon 4G je ďalším supertelefónom a zaraďuje sa k tomu najlepšiemu, čo môžeme na dnešnom trhu s Android zariadeniami nájsť. Má zaujímavý tvar so zrezanými rohmi, dve kamery, Android 2.3 Gingerbread a 1GHz dvojjadrový procesor Tegra 2 od NVIDIA, čo znamená, že si na Photone budete môcť zahrať všetky obľúbené hry z Tegra Zone.

Okrem toho má Motorola Photon na zadnej strane stojan, o ktorý môžete telefón oprieť a nerušene pozerať film alebo obľúbené seriály. Photon sa bude dať používať aj mimo USA, bude totiž fungovať aj na GSM sieťach. Na prednej strane je VGA a na zadnej 8 megapixelová kamera, s ktorou budete môcť nahrávať 720p video. Prostredníctvom HDMI budete môcť prehrávať 1080p video na inej obrazovke alebo si ho budete môcť pozrieť na 4,3 palcovom qHD displeji.

motorola photon android

Podobne ako ATRIX aj pri Motorole Photon budete môcť využiť celú škálu dokovacích zariadení a prerobiť tak Photon na počítač alebo ho pripojiť k multimediálnej zostave.

motorola photon android

Do Photonu budete môcť uložiť až 48 GB dát – 16GB do vnútornej pamäte, 32GB na microSD kartu a cez mobilný hotspot pripojiť až 8 zariadení. Photon má batériu s dostatočnou kapacitou – 1700 mAh, okrem toho si môžete zašifrovať uložené dáta prostredníctvom Enterprise Security. Na trh v USA bude uvedený v lete tohto roku, zatiaľ sa nevie nič bližšie o jeho príchode do Európy.

motorola photon android

 

zdroj: androidcommunity

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *