Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Aplikácia: Notification Notes

notification notes android

Dnes si predstavíme aplikáciu s výstižným názvom Notification Notes od blee-tech. Iste ste už zažili situáciu, kedy si potrebujete rýchlo zapísať krátku informáciu, poprípade na ňu jednoducho nesmiete zabudnúť. Práve pre tieto prípady vám pomôže táto veľmi jednoduchá a intuitívna aplikácia.

Funkcie aplikácie
Po spustení aplikácie sa vám zobrazí nasledujúce okno.

notification notes android
 
Do položky Title jednoducho vpíšete krátky text, čoho sa poznámka týka. Vedľa je tlačidlo výberu farby notifikačnej ikony. Na výber je čierna, biela, zelená, červená a modrá. Takže si vaše poznámky viete jednoducho farebne rozlíšiť. Položka comment môže obsahovať podrobnejší popis poznámky.

Možnosťou Sticky si poznámku „prilepíte“, takže po vymazaní notifikácií vám poznámka zostane a viete si ju jednoducho po kliknutí upravovať a tiež zmazať.

notification notes android

Zaškrtnutím Reminder – upomienky vám aplikácia ponúkne nastavenie času, kedy vám má dať o sebe poznámka vedieť. Buď si zvolíte čas o 5 – 15 – 30min atď., alebo si nastavíte vlastný čas. Zamrzí len, že vývojár nezakomponoval tiež nastavenie dňa notifikácie. Spôsob oznámenia je vyskakovacím takzvaným „pop-up“ oknom a zvukovým signálom.

Notification Notes vám umiestni vašu poznámku priamo do notifikačného baru, na ktorý najčastejšie smeruje váš pohľad, vždy keď sa pozriete na svoj android telefón. Je to rýchly a jednoduchý pomocník na zapamätanie a oznámenie vašich poznámok

Aplikácia je dostupná zadarmo na android markete.

instalacie aplikacie notification note

qr kod notification notes

android-sk

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *